Bėgikai paminėjo „Baltijos kelią“

    0

    DSCF9685

    Kaip ir kasmet, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija Molotovo-Ribentropo paktą ir Baltijos kelio metines paminėjo XXII-uoju tradiciniu tarptautiniu estafetiniu bėgimu „Baltijos kelias“. Tarptautinė bėgikų komanda rugpjūčio 23 dieną, startavusi Vilniuje prie Arkikatedros, 25-os dienos pavakare finišavo Taline, Estijos Parlamento kieme. Kartu bėgo ir nuolatinis šio bėgimo dalyvis ukmergiškis Juozas Songaila.

    DSCF9672

    Tarptautinio bėgimo dalyvius rajono vadovai ir bėgimo entuziastai pasitiko prie rajono ribos. Bėgikus sveikino rajono meras Vydas Paknys. Jis Bėgimo mėgėjų asociacijos vadovui Vidmantui Dobrovolskiui, vyriausiam bėgimo dalyviui Piotrui Silkinui, jauniausiam bėgimo dalyviui Miroslav Zniščinskij, svečiui iš Latvijos Juris Berzinš, ukmergiškiui Juozui Songailai įteikė atminimo dovanas. Bėgimo asociacijos vadovas Vidmantas Dobrovolskis merui įteikė padėką už pagalbą organizuojant bėgimą. Bėgikams taip pat buvo įteikta vaisių, mineralinio vandens.

    DSCF9674

    Vieno etapo dalį kartu su bėgimo mėgėjais įveikė ir ukmergiškiai. Tai Ukmergės senjorų klubui atstovaujantys: Gintautas Staškūnas, Antanas Palidauskas, Algimantas Blauzdys, Alfonsas Berenis. Taip pat Antano Smetonos gimnazistės su mokytojomis Vilija Vadopoliene ir Kristina Gindrėniene. Pirmą kartą bėgime dalyvavo bėgimo entuziastės iš Atkočių.

    23 lietuviai ir 9 latviai etapais po 10 kilometrų įveikė maždaug 600 kilometrų maršrutą.

    vilkmerge.lt

    DSCF9677

    DSCF9678

    DSCF9679

    Atsakyti:

    Prašome įrašyti komentarą
    Prašome įvesti vardą čia