Atvirų durų savaitė m/d „Varpelis”

    0
    mokiniai_mokosi_groti_netradiciniu_instrumentu

    Ukmergės mokykloje/darželyje ,,Varpelis“ vyko atvirų durų savaitė. Pamokas vedė mokytojos, mokinių tėvai, mokiniai.

    Pirmokų tėveliai aktyviai lankėsi pamokose. Stebėjo lietuvių kalbos, matematikos ir technologijų pamokas. Tėveliai liko labai patenkinti vaikų mokymosi pasiekimais, o savo atsiliepimus ir įvertinimus paliko atsiliepimų knygoje. Mokytoja Jurgita Stankevičienė labai džiaugėsi, kad tėveliai neliko abejingi ir noriai lankėsi pamokose. Pažadėjo, kad kitąmet vėl bus organizuojamos atvirų durų savaitės mokykloje.

    Mokytoja Jurgita Stankevičienė  su tėveliais daug bendravo individualiai ir bandė kartu spręsti kai kurias iškilusias vaikų elgesio ir mokymosi problemas.

    Kovo 23 d. vykusią muzikos pamoką antrokai ilgai prisimins. Ją vedė Jeronimo tėtis Egidijus Darulis. Jis mokiniams pristatė mažiausią ir vieną seniausių, nė kiek nepakitusių per visą istoriją, muzikos instrumentų pasaulyje – dambrelį. Antrokai sužinojo, kad populiariausia dambrelio atsiradimo Europoje teorija ta, kad jis atkeliavęs iš Azijos apie 1200 metus. Pirmieji dambreliai buvo daromi iš medžio. Tai ir daugiausia pavadinimų turintis muzikos instrumentas – dambrelis, dombrelis, dumbrelis, dambrelė, dombrelė, dumbrelė, bandūrėlis, bindūrėlis, bandurka, dambras, varganas, vargonėliai, šeivelė, kanklikė, bimba. E. Darulis į klasę atsinešė ir dambrelių kolekciją. Mokiniai stebėjosi šių instrumentų įvairove bei gausa, klausėsi tėčio atliekamų kūrinių. Mokiniai taip pat turėjo galimybę pasimokyti groti šiuo senoviniu instrumentu. Keletui jų pavyko išgauti garsą.  Mokytojas patikino, kad po pirmo bandymo ne kiekvienam pavyksta „prakalbinti“ dambrelį.   Mokytoja J. Vaidonavičienė ir antros klasės mokiniai dėkingi tėčiui E. Daruliui už įdomią, netradicinę muzikos pamoką.

    Trečioje klasėje mamos domėjosi, kaip vyksta ugdomoji veikla. Stebėjo anglų kalbos, matematikos ir lietuvių kalbos pamokas. Visos mamos parašė atsiliepimus. Mokytoja Inga Kuliešienė mano, kad  mamoms įdomu buvo stebėti pamokas. Ne viena sakė, kad veiklą įsivaizdavo sausą, dalykinę. Joms patiko, kad vaikai daug žino, laisvai reiškia mintis, patiko pedagoginės pertraukėlės.

    Ketvirtoje klasėje matematikos pamoką vedė Ievos mama Irena Grigalevičienė. Mokiniai noriai sprendė uždavinius ir keliavo pasakų keliais. Iniciatyvą vesti pamokas pareiškė ir patys ketvirtos klasės mokiniai. Jie vedė lietuvių k., kūno kultūros, matematikos, pasaulio pažinimo, muzikos, technologijų pamokas. Mokytoja Inga Deveikienė džiaugėsi, kad mokiniai kruopščiai ruošėsi pamokoms, įgijo naujų žinių, puikiai valdė klasę.
    Inga Deveikienė
    Ingos Deveikienės ir Jolitos Vaidonavičienės nuotr.
    irena_grigaleviciene_veda_pamoka_4_klaseje
    Irena Grigalavičienė veda pamoką 4 klasėje
    ketvirtokas_deividas_zubrickis_veda_technologiju_pamoka
    Deividas Zubrickis veda technologijų pamoką
    ketvirtokas_tadas_kraptavicius_veda_pasaulio_pazinimo_pamoka
    Tadas Kraptavičius veda pasaulio pažinimo pamoką
    ketvirtokes_ieva_ir_greta_veda_pamoka
    Ketvirtokės Ieva ir Greta veda pamoką
    mokiniai_mokosi_groti_netradiciniu_instrumentu
    Mokiniai mokosi groti netradiciniu instrumentu
    muzikos_pamoka_2_klaseje
    Muzikos pamoka 2 klasėje

    Atsakyti:

    Prašome įrašyti komentarą
    Prašome įvesti vardą čia