Didysis žaidimas vėl gyventojų pašto dėžutėse

  1573
  0

  p1010880 Daugelis į savo pašto dėžutes gavo štai tokį laišką.

  Arpresa ir Reader’s Digest siūlo galimybę dalyvauti Didžiajame žaidime-7. Siūloma ne tik dalyvauti loterijoje, bet ir įsigyti knygą „1001 naminis vaistas“.  Dalyvavimas žaidime yra nemokamas. Tačiau įsigijus knygą, kuri kainuoja 79,90 Lt (plius pristatymo išlaidos), Jūs galėsite pretenduoti į daugiau prizų.

  Vilkmerge.lt

  Kaip visada voke rasite daug popierizmo, kuriame įtaigiai siūloma dalyvauti loterijoje ir visaip raginama nepraleisti progos.  Į smulkmenas nesigilinsime, nes daugelis tikrai žinote apie tokius žaidimus ir nors vieną kartą, bet savo dėžutėje esate matęs tokius vokus. Kiekvieno teisė: ar dalyvauti, ar ne. Tačiau daugeliui iš karto, atplėšus voką, kyla klausimas: iš kur jie sužinojo mano tikslų vardą, pavardę, adresą? Ar teisėtai naudojasi turima informacija ir iš kur ją renka?

  Tik prasidėjus šiam žaidimui  Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją užplūdo žmonių skambučiai. Jie piktinasi gaunamais „Didžiojo žaidimo“ laiškais ir klausia, kur gali kreiptis tokiais atvejais. Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, suprasdama gyventojų susirūpinimą, informuoja, kad dėl „Didžiojo žaidimo“ jau yra inicijavusi patikrinimą ir iš karto, kai tik jis bus baigtas, apie rezultatus informuos visuomenę.
  Primename, kad žmonės, manantys, jog jų, kaip duomenų subjektų, teisės pažeistos ir norintys apginti šias savo teises, visuomet gali kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją ir pateikti skundą.
  Daugiau ar išsamesnės informacijos gali suteikti Informacijos ir technologijų skyriaus vyriausioji specialistė Raminta Sinkevičiūtė, tel. (8 5) 262 6516, el. p. r.sinkeviciute@ada.lt

  Info: Vilkmerge.lt, Jonava.net

  p1010881

  Atsakę Taip, dalyvausite ne tik loterijoje, bet ir galėsite įsigyti knygą, už 79,90 Lt.

  p1010883

  Ar knyga tikrai verta 79,90 Lt, sužinosite tik įsigiję ją.

  p1010884

  Dažniausiai daugelis randa 3 žvaigždutes

  p1010885

  Tai tik maža dalis to, kas randama voke.

   

  Atsakyti

  Prašome įrašyti komentarą
  Įrašykite savo vardą