Ukmergiškių medaliai Europos sambo čempionate

1096
    0

20110418198Praėjusią savaitę Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamente buvo apdovanotos dvi jaunosios Ukmergės sportininkės ir jų treneriai. Už Europos sambo čempionate iškovotus bronzos medalius departamento diplomais apdovanotos Laurita Kunavičiūtė irIndrė Sakaitė, bei jų treneriai – Artūras Sakas, Viktoras Kočetovas ir Rimantas Lenartavičius.

Čekijos sostinėje Prahoje vykusiame Europos čempionate dalyvavo 19 valstybių. Jame Lietuvos rinktinė iškovojo penkis medalius – 1 sidabro ir 4 bronzos ir daug penktų vietų. Mūsų šalį čempionate atstovavo 19 sportininkų, tarp jų – dvi mergaitės ir du berniukai iš Ukmergės. Ukmergiškės mergaitės iškovojo medalius, o berniukai – Aukštuolis Giedrius ir pirmą kartą tokio lygio varžybose dalyvavęs Eimutis Dagys užėmė septintas vietas.

Vaikai apžiūrėjo Čekijos sostinę, pasak trenerių, ypač didelį įspūdį paliko naktinė Praha, karališkieji rūmai, prezidentūra.

Ukmergiškių sportininkų šiais metais laukia solidžios tarptautinės varžybos. Vilniuje lapkričio mėnesį Kovinio sambo pasaulio čempionate dalyvaus Mindaugas Veržbickas. Bet čempionato dalyvių gali būti ir daugiau. Taip pat ruošiamasi Pasaulio čempionatui Rygoje.