Pradžia Švietimas TAUJĖNŲ GIMNAZIJOS TEATRO ŠVENTĖ „KELIONĖ TRAUKINUKU 2017“

TAUJĖNŲ GIMNAZIJOS TEATRO ŠVENTĖ „KELIONĖ TRAUKINUKU 2017“

1903
0

 

Visą savaitę nuo kovo 27 d. iki kovo 31 d. Taujėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo vaikai dalyvavo teatro projekte ir keliavo „Spalvotu traukinuku“, kuris atvežė mažuosius į teatro uždarymo šventę Taujėnų gimnazijos aktų salėje.

Ikimokyklinės „Pagrandukų“ grupės auklėtojos Jolantos Daniūnienės vykdomas teatro projektas „Kelionė traukinuku“ prasidėjo užduotimi surasti stebuklingą raktelį, kuris su užkalbėjimais atrakino paslaptingą dėžutę ir išlaisvino paslėptas pasakų lėles.

„Kelionė traukinuku“ vaikučius vežė klausyti pasakos „Spalvos“, o paskui reikėjo ant akmenukų spalvinti pasakų herojus, dainuoti, šokti, pagal paveikslėlius sudėlioti pasaką „Pagrandukas“, ją pasekti ir suvaidinti.

Traukinukas su vaikučiais keliavo į Taujėnų kultūros namus ir biblioteką, kur jiems kultūros namų vedėja Aistė Janulytė, Taujėnų miestelio bibliotekininkė Gražina Žukauskienė, Taujėnų gimnazijos bibiotekininkė Stefanija Vilčiauskienė ir logopedė Asta Kaplūnienė vaidino pasaką ,,Trys paršiukai“. Vaikai atliko kūrybinius darbelius, šoko bei žaidė žaidimus.

Uždarymo šventė prasidėjo Taujėnų gimnazijos aktų salėje. Ikimokyklinė „Pagrandukų“ ugdymo grupė įvažiavo „Spalvų traukinuku“ su vaidinimu „Pirštinė“, kurį paruošė auklėtoja Jolanta Daniūnienė, muzikos vadovė Nijolė Janulienė. Šventę tęsė priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės vaikų ir auklėtojos Rasos Kiaušinienės vaidinimas „Agė Melagė“. Projekto „Kelionė traukinuku“ šventėje susirinko gausus būrys mažųjų aktorių. Į šventę buvo atvykę Vidiškių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės, kurios pasirodė su spektakliuku „Dangus griūva“ (auklėtoja Jolanta Verbickienė). Balelių UDC vaikučiai ir auklėtoja Daiva Žitkauskienė pravedė lavinamąją pamokėlę, o Rečionių UDC ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai parodė pasaką „Varliukas“, kurią paruošė auklėtoja Rimutė Blažinskienė ir muzikos vadovė Rita Čižiūnienė.

Visi dalyviai buvo apdovanoti rėmėjo UAB ,,Rimi Lietuva“ Ukmergės prekybos centro saldžiomis dovanėlėmis.

Taujėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Jolanta Daniūnienė

Taujėnų gimnazijos „Pagrandukų“ ikimokyklinio ugdymo grupės pasirodymas ,,Kelionė traukinuku“
„Pagrandukų“ pasaka „Pirštinė“
Taujėnų gimnazijos „Pelėdžiukų“ priešmokyklinė grupė
Rečionių UDC pasaka „Varliukas“
Vidiškių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų spektaklis „Dangus griūva“
Balelių UDC lavinamoji pamokėlė

Ankstesnis straipsnisRajoninė gimtosios kalbos šventė Ukmergės Vaikų lopšelyje – darželyje „Buratinas“
Kitas straipsnisProtų mūšis-viktorina Deltuvos pagr. mokykloje

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia