Home Švietimas Sėkmingas siesikiečių startas

Sėkmingas siesikiečių startas

276
0

Nelengvas, iššūkių kupinas rugsėjis eina pabaigos link. Dėl sudėtingos situacijos šalyje ir visame pasaulyje užplūstančias niūrias mintis stengiamės vyti šalin ir džiaugiamės kabinetuose girdėdami mokinių klegesį. Kitoks šis rugsėjis daugeliui ugdymo įstaigų, tačiau jis mums kitoks ir gerąja prasme.


Užsimezgė tvirta mūsų bei Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos draugystė, nes III gimnazijos klasės mokiniai nutarė pasinaudoti tik šiemet atsiradusia galimybe ne tik siekti vidurinio išsilavinimo mūsų gimnazijoje, bet kartu pasirinkti norimą profesinį modulį Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje. Nuo šio rugsėjo gimnazijos vaikinai kiekvieną penktadienį  turės teorinius ir praktinius automechanikos užsiėmimus, merginos mokysis pardavėjo modulinės programos ir taip vienu metu ,,nušaus du zuikius“: po dvejų metų gaus ne tik brandos atestatus, bet ir profesijos modulio baigimo pažymėjimus.

Nors viešojoje erdvėje dažnai tenka išgirsti neigiamų nuomonių apie kaimo mokyklas, kviečiame pamatyti daugiau tokio mokymosi pliusų, nei minusų. Mokydamiesi nedidelėse klasėse (kaimo mokyklose mokinių skaičius klasėje kone perpus mažesnis nei mieste) mokiniai gauna tiek mokytojo dėmesio, kad dirba praktiškai taip, kaip dirbtų su korepetitoriumi. Gaudami daugiau dėmesio, turėdami galimybę gauti daugiau individualių konsultacijų, atkakliai dirbdami net ir silpnesnių gebėjimų mokiniai pasiekia savo užsibrėžtus tikslus. Tai, kad nuoširdus darbas, aktyvios konsultacijos duoda puikių rezultatų, įrodė mūsų gimnazijos 65 laidos abiturientai, net ir mokydamiesi sudėtingomis karantino sąlygomis nuotoliniu būdu sugebėję gauti rekordiškai aukštus valstybinių brandos egzaminų įvertinimus.
Mūsų gimnazijos  mokiniai turi galimybių mokytis ne tik šiuolaikiškoje, modernioje, ergonomiškai įrengtoje, puikiai informacinių technologijų priemonėmis aprūpintoje mokykloje, bet ir kone kiekvienas gali įgyti praktinių anglų kalbos žinių, nes gimnazija aktyviai dalyvauja  Erasmus + projektuose, suteikdama galimybių mokiniams paviešėti užsienyje.

 Tad kviečiame tapti mūsų draugiškos bendruomenės nariu, kviečiame mokytis Ukmergės r. Siesikų gimnazijoje ir kartu kurti ateitį!

Siesikų gimnazijos bendruomenė

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here