Pradžia Švietimas Europos judrumo savaitė lopšelyje-darželyje „Nykštukas“

Europos judrumo savaitė lopšelyje-darželyje „Nykštukas“

2403
0

aVaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“ jau penkti metai aktyviai dalyvauja Europos judėjimo savaitės renginiuose. Jau tapo tradicija, kad darželio vyresnieji vaikai (5-7m), eina į miesto pėsčiųjų ir dviračių taką. Čia surengiame sveikatingumo bėgimą, kurio metu vaikai nelenktyniaudami, kiekvienas pagal savo galimybes, įveikia 800m atstumą iki tako gale esančios žaidimų aikštelės.
Kitas smagus ir daug džiaugsmo akimirkų vaikams suteikęs renginys tai – Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) inicijuota akcija skirta dienai be automobilio – „Rieda ratai rateliukai“.

Iš pat ryto visi sugužėjo su ratukais:  dviratukais, paspirtukais, o patys mažiausieji – su vežimukais. Susirinkę visi į būrį, pasikartojome svarbiausius kelio ženklus ir išvažiavome į trasą aplink darželį.

Priešmokyklinukai, kaip patys vyriausi ir nepažeidę kelių eismo taisyklių, galėjo važiuoti už darželio teritorijos. Šiemet pasirinkome netoliese esantį… gyvulių turgų. Tai buvo iššūkis važiuoti akmenimis grįsta danga ir tiesiog per pievą, kalnelius ir pakalnes. Įveikę tokią nelengvą trasą, vaikai gaivinosi citrinos ir žolelių vandeniu ir šilta arbata.

Papildomojo ugdymo pedagogė  Neringa Godliauskienė

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą