Pradžia Švietimas Dalyvavo projekte „Visa šeima taupo”

Dalyvavo projekte „Visa šeima taupo”

1801
0
VISA SEIMA TAUPO 18

VISA SEIMA TAUPO 18

Vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“ sėkmingai įsilieja į darnaus vystimosi įgūdžių formavimo mokyklos „Darni mokykla“ veiklą. Balandžio-gegužės mėnesiais „Žiogelių“ grupės pedagogės organizavo projektą „Visa šeima taupo“.

Projekto metu vaikučių tėveliams buvo siūloma  maksimaliai taupyti elektros energiją. Kiekvieną savaitės dieną   tėveliams pateikti vis įdomesni taupymo būdai. Džiugu, kad kiurksojimą prie televizoriaus ekrano ar kompiuterio vaikai su tėveliais iškeitė į pasivažinėjimą dviračiais ar pasivaikščiojimą gamtoje, kartu piešė, žaidė futbolą, skaitė knygeles –  visas įdomybes sunku ir išvardinti. Savo įspūdžiais tėveliai aktyviai dalinosi socialiniame tinklapyje „Facebook“ sukurtoje uždaroje grupėje – siuntė nuotraukose ar video medžiagoje  užfiksuotas akimirkas. Daugiausia puikių atsiliepimų sulaukė  saldžiadienis, kurio metu vaikai su mamytėmis namuose gamino įvairius nekeptus skanėstus, dalinosi receptais, o savo gaminiais vaišino ir „Žiogelių“ grupės vaikučius.
Baigiantis projektui, grupės vaikučiai ir tėveliai susirinko pasižiūrėti auklėtojos Jūratės sukurto mini filmuko apie projekto metu vykdytą veiklą, kepė dešreles ant laužo, dalinosi patirtais įspūdžiais. Vaikučiai ir tėveliai apdovanoti žaismingais diplomėliais.

Grupės auklėtojos –  Rita Morkūnienė ir Jūratė Burokienė

{eventgallery event=’114660006053230309490@6299379280217627617′ attr=images mode=imagelist max_images=49 thumb_width=50 }

Ankstesnis straipsnisKelionės maršrutas – Atkočiai
Kitas straipsnisVepriškiai atšventė Jonines (galerija, video)

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia