Home Švietimas Angelų istorijos Senamiesčio progimnazijos „Šviesos šventėje“

Angelų istorijos Senamiesčio progimnazijos „Šviesos šventėje“

1378
0

„Jeigu per šventes turite ką pasveikinti – Jūs jau turtingi!“ – toks moto skambėjo Senamiesčio progimnazijos bendruomenei Ukmergės kultūros centro salėje sveikinant vieni kitus tradicinėje „Šviesos šventėje“. Šventės metu visi sveikino vieni kitus – ir mokytojai, ir mokiniai, ir jų tėveliai. Ir buvo daug Šviesos. Ne tik tikros Šviesos, bet ir dvasinės, žmogiškos, tarpusavio artumo ir bendravimo.

Visus sveikino tarsi iš dangaus aukštybių nusileidę angelai – progimnazijos pradinukai. Pasakodami trumpas istorijas mažais žibintais, sniego kamuoliais, mažieji dainininkai ir aktoriai nutiesė šviesos takelius į kiekvieno širdį, mokė džiaugtis kasdienybe ir plačiau atmerkti akis – juk tai, kas svarbu, visada būna netoli mūsų – tereikia pamatyti. Visus sveikino tėveliai, mokytojai, progimnazijos direktorius Arūnas Kerza.

Vaidindami bei dainuodami mokytojai, tėvai ir ugdytiniai, nuoširdžiai linkėjo, kad vėl iš naujo patikėtume savo laimės žvaigžde, įsileistume viltį, kurdami paprastus stebuklus vienas kito gyvenime.

Senamiesčio progimnazijos informacija

Previous articlePradedamos rajono salės futbolo 5X5 taurės varžybos
Next articleAukso vainiku karūnuotas kryždirbys Rimantas Zinkevičius

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here