Pradinis Sportas Kitas sportas XXII Lietuvos svarsčių kilnojimo dvikovės čempionatas

XXII Lietuvos svarsčių kilnojimo dvikovės čempionatas

2279
0

Spalio 3 d. Molėtų rajone Naujasodyje vyko XXII Lietuvos svarsčių kilnojimo dvikovės čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo Taujėnų gimnazijos sportininkai.

Jaunučių amžiaus grupėje Dovydas Ožys (svorio kategorijoje iki 58 kg), Dovydas Astramskas (iki 68 kg), Žygimantas Alšauskas (virš 78 kg) iškovojo antrąsias vietas. Mergaičių grupėje (virš 63 kg) antrąją vietą iškovojo Goda Baravykaitė. Jaunimo grupėje (iki 95 kg) trečiąją vietą iškovojo Domantas Astramskas Estafetės rungtyje mūsų komanda iškovojo antrąją vietą. Be mūsų mokyklos mokinių, antrąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo ir buvę mūsų mokiniai – Valentinas Auglys ir Marius Sora. Tarp visų čempionate dalyvavusių komandų Taujėnų gimnazija iškovojo penktąją vietą. Dėkojame sporto centro direktoriui Vitalijui Martikoniui už paramą vykstant į varžybas.