Home Sportas Ukmergės stalo tenisininkai pakilo į aukštesnę lygą

Ukmergės stalo tenisininkai pakilo į aukštesnę lygą

1000
0

Nors paskutinis Lietuvos stalo teniso pirmenybių turas dėl karantino ir neįvyko, bet rezultatai nustatyti. Pagal ankstesnių varžybų rezultatus ukmergiškių STTK-2 komanda tapo regionų B lygos čempione ir pakilo į aukštesnę A lygą.

Regionų B lygos čempionate 46 komandos buvo padalintos į 4 pogrupius. Ukmergės komandai varžybose su dar dešimčia B grupės komandų sužaisti teko po du kartus. Varžybos buvo sėkmingos ir „STTK-2“ komanda, kurioje žaidė Kęstutis Gleiznys, Eugenijus Kuodelis, Vytautas Kirkus, Feliksas Lermanas ir Dovydas Bikulčius pakilo į aukštesnį lygį. Komandos vadovu buvo Kęstutis Gleiznys.

„STTK-1“ komandai, kurioje žaidė Jokūbas Povilavičius, Alvydas Paknys, Vilius Petrauskas, Rimantas Tamošiūnas, Aloyzas Razmus sekėsi blogiau. Komandos vadovas – Vilius Petrauskas.

Įvyko ir rajono stalo teniso pirmenybės. Tarp moterų rajono čempione tapo Miglė Lukoševičienė, antrą vietą iškovojo Skirmantė Turovienė, trečią – Kristina Matulytė. Vyrų tarpe rajono čempionu tapo Kęstutis Gleiznys, Eugenijus Kuodelis – antras, Jokūbas Povilavičius – trečias. Dvejetų kovoje čempionais tapo Kęstutis Gleiznys ir Eugenijus Kuodelis. Antrąją vietą iškovojo Miglė Lukoševičienė ir Vytautas Kirkus, trečią – Vilius Petrauskas ir Jokūbas Povilavičius.

Previous articleNacionalinė kampanija „Po tamsos ateina filmai“ kviečia žiūrovus sugrįžti į kino teatrus
Next articleMoksleiviai gavo piniginius prizus

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here