Pradinis Sportas Futbolas Merginų kovos futbolo aikštėse

Merginų kovos futbolo aikštėse

1205
0

Atsinaujino kovos Lietuvos moterų I lygos futbolo pirmenybėse. Rugpjūčio 18 d. Ukmergės sporto centro merginų futbolo komanda viešėjo Tauragėje, kur susitiko su Tauragės SC-MFK komanda ir įveikė ją rezultatu 10-0. Ukmergietėms įvarčius pelnė: Meida Proscevičiūtė – 4, Gabija Toropovaitė – 3, Livija Toropovaitė – 2, Simona Bagavičiūtė – 1.

Rugpjūčio 28 d. Šventupės futbolo stadione ukmergietės susikovė su praėjusio čempionato sidabro medalių laimėtoja FA-FK Panevėžio-PRSSG komanda. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 6-5 iškovojo Ukmergės SC futbolininkės. Įvarčius ukmergietėms pelnė: Meida Proscevičiūtė – 3, Livija Toropovaitė – 2, Indrė Apkevičiūtė – 1.

Po septynių turo mūsų miesto sportininkės įsitvirtino antroje aštuonių komandų turnyro vietoje, tik trimis taškais atsilikdomos nuo praėjusių metų čempionių – MFA Žalgiris B-MRU futbolininkių. Sekančias rungtynes ukmergietės žais Šventupėje rugsėjo 11 d. su FK Jonava.

Rugsėjo 4 d. startavo Lietuvos merginų elitinės lygos U-15 futbolo čempionatas. Ukmergės sporto centro merginų komanda Kaune susitiko su Kauno Žalgirio FA futbolininkėmis. Nors pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi taikiai 2-2, antrajame kėlinyje merginoms atsikračius startinio jaudulio bei padidinus žaidimo tempą, pavyko įmušti 6 įvarčius ir nugalėti kaunietes bendru rezultatu 8-3.

Visus įvarčius į Kauno komandos vartus įmušė Lietuvos merginų U-17 futbolo rinktinės narė, ukmergietė Meida Proscevičiūtė.

Sekančiose rungtynėse Ukmergės SC futbolinkės rugsėjo 18 d. Šventupėje susitiks su FK Vilnius merginomis.