Pradinis Sportas Jaunųjų sportininkų pergalės tarptautiniame turnyre

Jaunųjų sportininkų pergalės tarptautiniame turnyre

1359
0

Sausio 7-9 dienomis Druskininkuose vyko tarptautinis šachmatų kongresas. Dalyvavo 150 šachmatininkų iš Latvijos, Lenkijos ir įvairių Lietuvos miestų. Ukmergei atstovavo Agnė Mickūnaitė, Mėta Mikulinaitė, Mingailė Latanauskaitė ir Edvinas Latanauskas.

Pirmą dieną A. Mickūnaitė ir M. Mikulinaitė žaidė žaibo turnyre „Dainava Open“. Agnė Mickūnaitė tapo savo grupės nugalėtoja, o Mėtai labai mažai pritrūko iki medalio. Ji liko ketvirtoje vietoje.

Savaitgalyje jau visi ukmergiškiai kovojo prie šachmatų lentų greitųjų šachmatų turnyre „Aquapark Open“. Pirmą kartą tokio lygio varžybose dalyvavo šešiamečiai brolis ir sesė Edvinas ir Mingailė Latanauskai. Nors žaidė grupėje iki dešimties metų amžiaus, bet abu visas partijas žaidė kovingai ir atkakliai. M. Latanauskaitė iš devynių žaistų partijų laimėjo tris kovas ir vieną sužaidė lygiosiomis ir taip iškovojo sidabro medalį tarp mergaičių. Edvinas nuo sesės atsiliko tik tašku, bet berniukų grupėje buvo didesnė konkurencija, tad iki medalio pritrūko.

Vyresnių grupėje iki 14 metų puikiai startavusi Agnė Mickūnaitė, pabaigoje sužaidė ne taip sėkmingai ir tenkinosi trečia vieta.