Pradinis Sportas Krepšinis Saldi „Olimpo“ pergalė prieš VDU

Saldi „Olimpo“ pergalė prieš VDU

2242
0

Šeštadienį Ukmergės „Olimpas“ nutraukė trijų iš eilės nesėkmių prieš Kauno Vytauto Didžiojo universiteto komandą. Namuose varžovai nugalėti 73:61.

Po sunkių ir pralaimėtų rungtynių Klaipėdoje „Olimpo“ krepšininkams teko nelengvas uždavinys – greita ir kovinga VUD ekipa. Nuo pirmų minučių aikštėje virė varžybos dėl kiekvieno aikštės centimetro. Abiejų komandų žaidėjai karštai reaguodavo į varžovų veiksmus. Teisėjams teko skirti net keletą techninių pražangų.

Pirmus du kėlinius vykęs apylygis žaidimas nė vienai ekipai nesuteikė pranašumo. Po dvidešimties minučių švieslentėje degė 36:32 ukmergiškių naudai.

Lemiamu tapo trečiasis kėlinys. „Olimpas“ pristabdė varžovų puolimą, kuris pelnė vos 8 taškus. Patys įmetė 16 ir atitrūko. Persvaros ukmergiškiai neiššvaistė ir dideliam sirgalių džiaugsmui grįžo į pergalių kelią bei atsirevanšavo kauniečiams už pastaruosius pralaimėjimus.

Daugiausia taškų „Olimpo“ gretose surinko Eduard Rogačiov, pelnęs 24 taškus. 17 įmetė komandos kapitonas Paulius Joneliūnas.

VDU ekipoje Karolis Kalvaitis surinko 17 taškų.