Policijos veteranai kreipėsi į seimūnus

    0

    Lietuvos policijos veteranų asociacijos (LPVA) Ukmergės filialo nariai kreipėsi į ukmergiškius atstovaujančius seimūnus – Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę bei Seimo narius Arūną Dudėną  ir Kazį Grybauską.

    Policijos veteranai tikisi pagalbos ir teisingumo. Trejus metus, nuo 2010 iki 2013 m., buvusiems policijos pareigūnams, kuriems įstatymo nustatyta tvarka yra paskirta valstybinė pareigūno pensija, kiekvieną mėnesį buvo mokama sumažinta. Buvę policijos pareigūnai, suprasdami sudėtingą šalies ekonomikos būklę, laukė ir tikėjosi, kad pasibaigus tam tikrų finansinių apribojimų laikotarpiui, valstybinių pensijų gavėjams teisingai ir proporcingai bus kompensuotos susidariusios piniginės nepriemokos. Deja, šiai grupei buvusių pareigūnų kompensacijos nėra numatytos.

    „Kreipdamiesi į savo išrinktus atstovus mes  prašome Lietuvos Respublikos Seimo rudens sesijoje inicijuoti atskiro įstatymo svarstymą ir priėmimą dėl finansinės krizės metu 2010-2013m. sumažintų valstybinių pensijų kompensavimo kariams ir valstybės pareigūnams bei iškelti klausimą dėl valstybinių pensijų  gavėjams kompensavimo, neatsižvelgiant į turėtas draudžiamąsias pajamas“, – sakė Georgijus  Smoliakas, LPVA Ukmergės filialo vadovas. Anot, aktyvaus policijos veterano, daugelis buvusių pareigūnų yra aktyvūs visuomenės nariai, daug dalykų darantys be atlygio –  prisideda prie  jaunimo pilietiškumo ugdymo, teisinių žinių propagavimo”.

    Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

    Atsakyti:

    Prašome įrašyti komentarą
    Prašome įvesti vardą čia