Policija miške Ukmergės rajone sulaikė vyrą, jis automobilyje ir miško paklotėje iš viso turėjo 5 kilogramus, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.
Kaip pranešė Policijos departamentas, įtariamasis buvo sulaikytas pirmadienio vakarą, apie 18 val. 40 min., Ukmergės rajone, šalia Kopūstėlių kaimo, miške.
31 metų vyro automobilyje „Opel Frontera“ ir šalia automobilio miško paklotėje rasti paslėpti įvairūs paketai ir dvi stiklinės talpos.
Jose iš viso buvo apie 5 kilogramai, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.
Įtariamasis uždarytas į areštinę.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.
Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino narkotines ar psichotropines medžiagas, baudžiamas laisvės atėmimu nuo dvejų iki aštuonerių metų.
Primename, kad veikia Lietuvos policijos pasitikėjimo telefono linija „Narkotikams – NE“. Telefono numeriu +370 700 60777 galima pranešti apie žinomus narkotikų platinimo atvejus. Telefono linija veikia darbo dienomis nuo 7 val. iki 20 val. Gavus tokią informaciją, ji patenka į specializuotą kriminalinės policijos padalinį, kur yra paskirti konkretūs pareigūnai. Jie per vieną darbo dieną atlieka pirminį informacijos patikslinimą, patikrina, ar policija nevykdo tyrimo dėl tokio asmens ar fakto ir perduoda ją atitinkamam policijos komisariatui pagal teritoriją.
vilnius.policija.lrv.lt informacija ir video