Po tragiškai sužaisto trečiojo kėlinio, Ukmergės „Olimpas“ išleido pergalę iš rankų

1185
    0

IMG 4104

VDU-2 (Kauno Vytauto Didžiojo universitetas)   92 : 75   Ukmergės “Olimpas” (20-23, 16-19, 33-13, 23-20).

Teisėjai:  Paulius Jonušas (Vilnius) ir Justinas Masaitis (Vilnius)

Sekretoriai: Gintarė Bukaraitė, Katryna Sanikova, Jūratė Martinonytė)

Savaitgalį (gruodžio 20 d.)  Ukmergės “Olimpas” vyko į Kauną siekti revanšo, po pralaimėjimo namuose, VDU-2 komandai.

IMG 4114 copy

Pirmus du kėlinius „Olimpas“ kontroliavo žaidimą ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami šešių taškų persvarą. Daug žadančios rungtynės sugriuvo trečiajame kėlinyje, kuriame Ukmergės komanda krito į duobę pralaimėdami jį 13-33, o ketvirtajame atsitiesti taip ir nesugebėjo. Tenka pripažinti, antrąjį ratą Ukmergės „Olimpo“ žaidimas gerėja ir tai signalas mūsų varžovams, lengva nebus.

VDU-2: Andrius Čibiras pelnė 20 taškų ir surinko 30 naudingumo balų, Šarūnas Stiklakis – 20, Lukas Žukauskas – 14,  Linas Krivickas – 11 (10 rezultatyvių perdavimų), Tomas Vilimas – 10.

IMG 4119 copy

Ukmergės “Olimpas”:  Ridas Pulkauninkas – 28 taškai ir 29 naudingumo balai, Krolis Chadatavičius (komandos kapitonas) – 14, Laurynas Skapas – 9, Domantas Zubrickis – 8, Marius Malinauskas – 6, Domas Šermukšnis ir Mindaugas Survila po 5, Andrius Kolesnikovas ir Deividas Krogertas taškų nepelnė.