Pradinis Verslas Rėmėjų medžiaga Nišiniai kvepalai: 5 klaidos, kurias daro dauguma kvepalų mėgėjų

Nišiniai kvepalai: 5 klaidos, kurias daro dauguma kvepalų mėgėjų

699
0

Atrodo, kad naudoti kvepalus labai lengva – tereikia papurkšti ir viskas. Tačiau norint tai daryti tinkamai, reikia šiek tiek įgūdžių ir išlaikyti subtilumą. Ar žinojote, kad kvepalams svarbu ir tinkamai parinkta kūno vieta, ir aplinka, kurioje kvepalai laikomi? Esate linkę kvepalais purkšti riešus ir tuomet juos trinti vienas į kitą? „Labai blogai“, – sako garsūs Paryžiaus parfumeriai. Ar mėgstate unikalaus dizaino ir gražius kvepalų buteliukus laikyti vonioje, nes jis idealiai tinka prie vonios kambario interjero ir yra puikus aksesuaras? Irgi – negerai. Tikime, kad gražūs kvepalų flakonėliai suteikia žavesio interjerui, tačiau kasdienė drėgmė dažniausiai pakoreguoja kvepalų aromatą, paveikia jų gaivumą. Laikydamiesi kelių paprastų patarimų, galėsite išvengti nesusipratimų. Štai penkios dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurias daro kvepalų mėgėjai, ir būdai kaip tas klaidas akimirksniu ištaisyti.

  1. Netrinkite. Tiesiog purkškite

Tas beveik nesąmoningas kvepalų naudojimo įprotis – užpurkšti kvepalų ant riešo, suglausti juos, šiek tiek patrinti, o tuomet riešais perbraukti kaklą –  yra blogas. Kodėl? Trynimo metu susidaranti trintis šildo odą, kuri pradeda gaminti natūralius fermentus, keičiančius kvapą. Tokiais atvejais labiausiai paveikiamos viršutinės ir vidurinės kvepalų natos. Norėdami išsaugoti kvapo vientisumą ir užtikrinti, kad jis kuo ilgiau išsilaikytų ant odos, lengvai papurkškite abu riešus, leiskite kvepalams įsigerti ir natūraliai išgaruoti, netrinkite riešais kitų kūno vietų.

  1. Aplinka, kur laikomi kvepalai, – labai svarbi

Kvepalai yra beveik kaip gyvas organizmas – jie itin jautrūs aplinkos pokyčiams. Kvepalai nemėgsta drastiškai pereiti nuo šaltos į karštą temperatūrą, nes tai sukelia netikėtas chemines reakcijas natūraliose kvepalų sudedamosiose dalyse, todėl jie greičiau sensta ir keičiasi jų aromatas. Pavyzdžiui, palikus citrusinių vaisių kvepalus drėgname vonios kambaryje, paveikiamas kvepalų gaivumas. Ultravioletiniai spinduliai gali pakeisti kvepalų spalvą, pavyzdžiui, gintarinius tonus paversti žaliais. Geriausia vieta laikyti kvepalus jų pakuotėje ir kambario temperatūroje. Jei norite daugiau kvepalų, paruoškite jiems laikyti tinkamą vietą.

  1. Geriausia rinktis kvepalus mažuose buteliukuose

Nors kvepalai, o ypač originalūs nišiniai kvepalai, yra prabangos dalykas, tačiau kvepalus reikia naudoti sparčiai. Ilgai laikant pusiau išnaudotą kvepalų buteliuką lentynoje, deguonis (natūralus kvepalų priešas) gali pradėti lėtai skaidyti kvapo molekules ir pakeisti jo sudėtį. Žinoma, jei turite savo mėgstamus nišinius kvepalus ir purškiate juos kasdien, didelis kvepalų buteliukas greičiausiai nenueis perniek, bet visais kitais atvejais, jei kvepalus naudojate išskirtinėmis progomis, pirmenybę geriau teikite mažesnės talpos buteliukams.

  1. Pabandykite kvepalų užpurkšti ant plaukų

Yra kelios taisyklės, kurios pailgina kvepalų išlikimo laiką. Pavyzdžiui, kvepalai ant sausos odos išsilaiko trumpiau, tačiau galima išbandyti gudrybę – išsitepti bekvapiu drėkinamuoju kremu ir tuomet pasikvėpinti. Kur purškiate kvepalus, taip pat svarbu. Nereikėtų jų uždengti drabužiais, geriausia purkšti ant kaklo ir riešų pulso taškų arba vidinių alkūnės pusių (jei dėvima palaidinė ar marškinėliai trumpomis rankovėmis). O jeigu esate labai karštoje klimato zonoje – tuomet geriau nepurkšti kvapo tiesiai ant kūno. Prakaituojant, natūralūs odos skysčiai greičiau paveikia ar pašalina kvepalų aromatą. Tokiais atvejais geriausia truputį papurkšti kvepalų ant plaukų ar skarelės.

Naudokite kvepalus tinkamai ir palikite ilgalaikį įspūdį! Nežinote, kur įsigyti kokybiškų originalių nišinių kvepalų? Apsilankykite www.ziuzi.lt. Šioje internetinėje parfumerijos parduotuvėje gausų populiariausių kvapų, tokių kaip „Amouage Epic Woman“, „Byredo Blanche“ ar „M. Micallef Spiritual“. Taip pat čia kaskart galima atrasti ir naujienų!

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia