Home Kultūra Trijų fotografų paroda „Vilkamergės“ galerijoje

Trijų fotografų paroda „Vilkamergės“ galerijoje

236
0

Kviečiame į trijų fotografų, kuriuos „Vilkamirgės“ galerija pristatė pernai šiuolaikinio meno mugėje ArtVilnius’20 parodą.

„Vilkamirgės“ galerija šiuolaikinio meno mugėje ArtVilnius‘20 pernai dalyvavo jau trečią kartą. Galerija pristatė Žilvino Glušinsko (1972), Tomo Tereko (1977) ir Vadimo Šamkovo (1986) kūrybą.

Skaitmeninės technologijos išvadavo tradicinę analoginę fotografiją nuo techninio, taikomojo aplinkos dokumentavimo ir leido tiems, kam tai svarbu ir įdomu, labiau gilintis į tradicinės technikos raiškos galimybes ir menines šviesos pasaulio paslaptis.

Mūsų pristatomi menininkai yra fotografijos entuziastai, šviesos optimistai, neleidžiantys naujųjų technologijų verpete pražūti senoms tradicinėms fotografijos formoms ir prietaisams. Visi su pasišventimu aukoja savo gyvenimo laiką vis iš naujo pamatyti šviesos fenomeną ir analoginės fotografijos pagalba parodyti jį žiūrovui. Galerijos pristatomi autoriai yra visai kitokio pasaulio atradimų sūkuryje. Tai ne skaitmeninės fotografijos greitas ir lengvas tikrovės paveikslėlių tiražavimas, taip įprastas jos vartotojams. Autoriai eksperimentuoja „lėtosios“, analoginės fotografijos srityje, dirba įvairiomis fotografinėmis technikomis: pinhole, liuminografija, lithprint, etc. Savo raiškos viražuose jie jungia ir abi technikas – analoginę ir skaitmeninę – kurios puikiai viena kitą papildo, ir būtų viena be kitos neįmanomos.

Specialiai parodai Ukmergėje Tomas Terekas sukūrė darbą “44 RANDOM PHOTOS FROM MOBILE PHONE AND SOME SELFIES”.

Paroda veiks iki birželio 18 d.
Adresas: Kęstučio a. 2-2, II aukštas, Ukmergė (įėjimas iš Vienuolyno g.)
Galerija veikia darbo dienomis, nuo 9.00 iki 17.00 val.
Lankymas nemokamas

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

Previous articleSenamiesčio progimnazijoje – sensorinė klasė
Next articleRajone vykdoma 40 projektų

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here