Home Gyvenimas Pirmoji ir nepakartojama šeimų stovykla „Gamina vyrai“

Pirmoji ir nepakartojama šeimų stovykla „Gamina vyrai“

832
0

2020 m. liepos 10 – 12 dienomis Sveikatos stiprinimo ir sporto klubas „GABARYTAS“ sukvietė šeimas į pirmąją ir nepamirštamą šeimų stovyklą „Gamina vyrai“, Anykščių rajone Laviškio kaime. Netradicinė stovykla prasidėjo intensyviais darbais – palapinių miestelio statymu. Tiek vaikai, tiek suaugusieji statė sau namus savaitgaliui.

Kokia stovykla be siurprizų. Nesitikėję, kad kaimo sodyboje galima tikėtis fotosesijos, jie sulaukė profesionalios fotografės Ingridos Pociūtės, kuri įamžino šeimas įspūdingose nuotraukose. Su plačiomis šypsenomis veiduose ir džiugesiu širdyse, vaikai iki sutemų dūko ant didelio pripučiamo batuto, kur paliko visas savo jėgas.

Didžiausias iššūkis laukė vyrų, juk stovyklos pavadinimas „Gamina vyrai“, įpareigojo pasirūpinti 50 stovyklautojų sotumu ir pasistiprinimu. Vyrai pasikeisdami dvi paras plušėjo lauko virtuvėje: virė plovą, troškinį bei pomidorinę sriubą, kepė šašlykus, fri bulvytes, dešrainius, rūkė žuvį. Visi stovyklautojai buvo nustebinti vyrų kulinariniais sugebėjimais, nes patiekalai vienas už kitą buvo skanesni.

Kiekviena šeima turėjo unikalią galimybę parodyti kūrybinius bei vaidybinius įgūdžius, tad teko prisiminti senąją animaciją ir pabūti aktoriais. Šeimos turėjo suvaidinti paskirtą animacinį filmuką, kurį turėjo atspėti stebintieji. Šeimų išradingumas stebino kiekvieno pasirodymo metu, o pasirodymus lydėjo garsus juokas bei plojimai.

Kokia stovykla be sportinių rungčių. Vyrai rungėsi krepšinio 3×3 varžybose ir dar neišeikvoję visų jėgų skubėjo į šeimų tinklinio varžybas. Vaikučius nustebino į stovyklą atvykusi choreografė, šokio pedagogė Violina Romeikaitė. Visą pusdienį vaikai žaidė žaidimus, vykdė užduotis ir mokėsi šokti flashmobą.

Nepastebimai prabėgo dvi dienos, o koks gi uždarymo vakaras be fejerverkų. Šį kartą jie buvo skirti ne tik uždarymui, bet ir gimtadienius švenčiantiems stovyklautojams.

Išaušus sekmadienio rytui jėgos jau seko, bet nuotaika išliko pakili. Refleksijos metu stovyklautojai pasidalino mintimis apie vykusią stovyklą, emocijas ir atsisveikino iki kitų metų, tikėdami, kad ši stovykla taps tradicine.

SSSK „GABARYTAS“ vadovai dėkoja šeimoms, kurios nepabūgo netradicinės stovyklos palapinėse. Už pagalbą organizuojant stovyklą, nuoširdžiai dėkojame UAB „Storė“ direktoriui Henrikui Ivanauskui, Vilmai Novosiovaitei-Gutauskienei už pripučiamus batutus, Violinai Romeikaitei už nepamirštamas akimirkas vaikams.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here