Pradžia Gyvenimas Kiną žiūrime namuose

Kiną žiūrime namuose

2267
0

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės laikinai uždraudus masinius renginius, kovo 19 dieną turėjęs prasidėti kino festivalis „Kino pavasaris“ persikėlė į namus. Jis vyko iki balandžio 2 dienos. Tačiau festivalio organizatoriai pranešė, kad festivalio filmus bus galima žiūrėti namuose iki karantino pabaigos.

Tereikia prisijungti prie kokios nors kino platformos. Primename, kad platformose galima pamatyti ne tik „Kino pavasario“ filmus, bet ir kitus mėgiamus filmus. O „Kinofondo“ platformoje ir suskaitmenintus lietuviškos klasikos filmus.

Apie namų kino platformas:

TELIA TV ir TELIA PLAY naudojimo instrukcija

Turinį, kurį galite žiūrėti TELIA TV ekrane namuose, galite matyti ir TELIA PLAY (www.teliaplay.lt).

Norėdami naudotis TELIA PLAY, turite susikurti paskyrą. Tam turite turėti veikiantį el. pašto adresą; jis bus jūsų TELIA PLAY paskyros vartotojo vardas. Šiuo metu užsisakyti TELIA PLAY galite tik savo TELIA TV ekrane – meniu ieškokite punkto „Telia Play“ (TV kanalų arba programėlių meniu) ir sekite instrukcijas. Galimybės užsakyti salone arba telefonu nėra, tačiau TELIA specialistai gali paaiškinti, ką reikia daryti.

Jei norite pasirinkti vieną iš siūlomų „Videonuomos“ filmų ar kitų vaizdo įrašų, tai galite atlikti 2 būdais – naudojantis paieška arba kategorijomis.

Svarbu. Prie kiekvieno vaizdo įrašo rodoma kaina. Už mokamus vaizdo įrašus į einamąją sąskaitą bus įskaičiuotas mokestis, nurodytas ekrano dešinėje. Išsirinktą filmą už nurodytą mokestį galite žiūrėti 24 valandas.

ŽMONĖS Cinema naudojimo instrukcija

Savo interneto naršyklėje suveskite www.zmonescinema.lt. Dešiniame viršutiniame kampe spauskite mygtuką PRISIJUNGTI ir atlikite pagrindinius registracijos žingsnius:

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir ŽMONĖS Cinema platformai skirtą slaptažodį, susipažinkite su vartotojų taisyklėmis.
Patvirtinkite savo gyvenamąją šalį, įvesdami savo telefono numerį.
Norėdami žiūrėti tik festivalio „Kino pavasaris“ filmus, praleiskite registracijos prenumeratai žingsnį ir pasirinkite PRADĖTI ŽIŪRĖTI. Jei turite nuolaidos kodą – rinkitės mygtuką TURITE KODĄ?

Svetainės viršuje esančioje meniu juostoje pasirinkite skiltį KINO PAVASARIO filmai, pasirinkite konkretų filmą ir spauskite ŽIŪRĖTI.

Išsirinktą filmą galite žiūrėti 24 valandas.

Apmokėjimas. Norėdami apmokėti peržiūrą, spauskite mygtuką PAPILDYKITE PINIGINĘ ir pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo būdą, atsižvelgdami į planuojamų žiūrėti filmų skaičių. Jei norėsite nepertraukiamai žiūrėti keletą filmų, virtualią piniginę iškart galite papildyti atitinkama suma.

Plačiau kaip naudotis platfoma https://zmonescinema.lt/kino-pavasaris

„Go3“ naudojimo instrukcija

Jei turite „Go3“ paskyrą:

Prisijunkite prie savo paskyros ir įsitikinkite, kad turite aktyvų mokėjimo būdą: Mano paskyra -> Pakeisti mokėjimo būdą.
Filmų nuomoje išsirinkite norimą filmą ir paspauskite „Nuoma“.
Įveskite PIN kodą (pvz. 1234). Jei jį pamiršote, pakeisti galite: Mano paskyra -> Pakeisti PIN.
Spauskite „Patvirtinti“. Filmo peržiūra bus galima 48 val. po apmokėjimo.

Jei neturite „Go3“ paskyros:

Užsiregistruokite Go3 platformoje https://go3.lt/subscriber/register. Registruojantis reikalingas el. pašto adresas arba telefono nr.
Užsiregistravus, sekite instrukcijas, kurios nurodytos 1-4 punktuose (žr. Jei turite Go3 paskyrą).

Atsiskaitymo būdai:

Kreditinė/ debetinė banko kortelė
PayPal

Go3 veikia šiuose įrenginiuose:

Kompiuteriuose
Planšetėse ir telefonuose (atsisiųskite Go3 programėlę nemokamai iš Google Play ar App Store)
Išmaniuosiuose TV naudojant Go3 programėlę (Smasung su Tizen programine įranga (nuo 2016 m.) / Android TV, kurių versija yra 9.0 arba aukštesnė).

„Cgates“ sumanios TV „Kino klubas“ naudojimo instrukcija

Norėdami patekti į „Kino pavasario“ katalogą priedėlio pultelyje spauskite mygtuką „Video“. Jį rasite viršutinėje pultelio dalyje.
Nuspaudus mygtuką pateksite į „Video“ aplinką, kur pultelio navigaciniais mygtukais „aukštyn/žemyn“ pasirinkite katalogą „Kino Pavasaris“ ir spauskite mygtuką „OK“
Atsidariusiame sąraše matysite filmus. Norėdami nusipirkti filmą navigaciniais mygtukais „aukštyn/žemyn“ pasirinkite norimą filmą ir spauskite „ok“
Atsidariusioje lentelėje matysite pasirinkimus
„Pirkti“ – pasirinkus šį veiksmą pereisite prie filmo pirkimo.
„Daugiau informacijos“ – filmo aprašymas, kurį galite peržiūrėti nemokamai prieš pirkdami filmą
Pasirinkę mygtuką „Pirkti“ ekrane pamatysite patvirtinimo langą, kuriame bus perkamo filmo pavadinimas, kaina ir suteiktas laikas peržiūrai. Norėdami patvirtinti pirkimą, pultelio pagalba surinkite pirminį PIN kodą 1111 ir spauskite mygtuką „ok“. Po šio veiksmo filmas automatiškai pasileis.
Jei pakeitėte ir neprisiminate PIN kodo, kreipkitės tel. (8 5) 215 0000

Mokestis už filmus bus automatiškai įtrauktas į sąskaitą už „Cgates“ paslaugas.

„Kinofondas“ naudojimo instrukcija

Mokamus filmus gali žiūrėti tik registruoti vartotojai. Platformoje www.kinofondas.lt užregistruokite savo asmeninę paskyrą „kaip žiūrovas“, patvirtinkite gautą nuorodą el. paštu ir mėgaukitės filmu neribotą kartų kiekį 48 valandas nuo atlikto mokėjimo, kurį patvirtino bankas.

Nuolaidos kodas. Jį aktyvuoti gali tik registruoti vartotojai prisijungę prie savo asmeninės paskyros. Nuolaidų kodo laukelyje įveskite gautą kodą ir jums bus suteikta nemokama filmo peržiūra.

Apmokėjimas. Atliekamas pasirenkant bet kurį patogų atsiskaitymo būdą: elektroninę bankininkystę, elektroninius pinigus ar renkantis kitą patogią mokėjimo sistemą.

Lietuvos dokumentinio kino internete svetainėje www.e-kinas.lt pateikiama Lietuvos centriniame valstybės archyve saugoma senoji dokumentika – filmai ir jų aprašai. Šiuo metu čia yra šiek tiek daugiau nei 100 pavadinimų senųjų lietuviškų dokumentinių filmų su jų aprašais lietuvių ir anglų kalbomis.

Interneto svetainėje www.sinemateka.lt prieinami suskaitmeninti ir restauruoti dokumentiniai filmai ir videomeno darbai, saugoti VHS formatu. Nepriklausoma sinemateka – VšĮ „Meno avilys“ projektas.

Internete yra ir daugybė kitų kino filmų peržiūrų platformų. Dalis jų mokamos, dalis – ne. Bet svarbiausia, kad jos būtų legalios.

Ankstesnis straipsnisUkmergėje atsidarė „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelė
Kitas straipsnisTikimasi vyriausybės konkretumo dėl skolų

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia