Estijoje iškovoti penki medaliai

1108
    0

IMG 20141207 103307

Estijos sostinėje Taline vykusiame „FFC Open“ turnyre dalyvavo 165 kovotojai iš šešių šalių. Kikbokso federacija atstovauti Lietuvą šiame turnyre nusiuntė 22 žmones – sportininkus, komandos vadovą, trenerius. Lietuvos komandą sudarė sportininkai iš Vilniaus, Panevėžio, Zarasų ir Ukmergės klubų.

IMG 20141207 105626

Sporto klubą „Vilkas“ turnyre atstovavo 10 žmonių. Klubo trenerio Vadim Zelev vertinimu, dalis sportininkų turnyre pasiekė gerų rezultatų. Tadas Kuliavas pusfinalyje kovą pralaimėjo būsimam Estijos čempionui ir užėmė trečią vietą. Treneris išskyrė labai gerai pasirodžiusį Erlandą Kaminskij, kuris, kovodamas su vyresniu sportininku, pirmą kovą sunkiai laimėjo rezultatu 2:1. Finale jo kova vyko taškas į tašką, tik trečiame raunde ukmergiškiui truputį pritrūko jėgų. Vladas Čepas iškovojo antrą vietą, finale pralaimėjęs Estijos sportininkui. Titas Morkūnas finale nokautavo Rusijos sportininką iš Maskvos srities. Manto Bareišio priešininkas finale net nepasirodė ringe.

IMG 20141201 195732 edit

Taip ukmergiškiai iškovojo du aukso, du sidabro ir vieną bronzos medalį. Šiame turnyre Titas Morkūnas apdovanotas už geriausią K-1 techniką. Jis gavo taurę ir, pasak trenerio, gerą piniginį prizą.

6 copy copy copy

Turnyras ir jo organizavimas V. Zelev paliko labai gerą įspūdį. „Per penkerius metus geresnio mėgėjų turnyro nesu matęs“, – sako ukmergiškis. Sportininkai kovojo įspūdingoje salėje, netgi rūbinėse ar treniruočių salėse buvo įrengti televizoriai, kad kovotojai stebėtų, kaip vyksta turnyras ir nepavėluotų į savo rungtynes. Turnyro nugalėtojus apdovanodavo garbės svečias – keturiskart pasaulio K-1čempionas Semmy Shilt iš Olandijos.

Artimiausios ukmergiškių laukiančios varžybos vyks namuose. Ukmergėje gruodžio 13 dieną vyks atviras Lietuvos čempionatas. Į čempionatą atvyksta komandos iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos sporto klubų. Viso apie 70 kovotojų. Čempionato Sporto centre pradžia 12.30 valandą.