Biudžeto ir ekonominės plėtros komitete – diskusijos dėl savivaldybės 2014 metų biudžeto projekto

    P1650568 copy copy

    2013 metų rugpjūčio 19 d. vyko Biudžeto ir ekonominės plėtros komiteto posėdis, kuriam vadovavo naujasis komiteto pirmininkas Andrius Kalesnikas. Be komiteto narių posėdyje taip pat dalyvavo Sporto centro direktorius Vytautas Tutlys, Kūno kultūros ir sporto tarybos atstovai, rajone veikiančių sporto organizacijų vadovai, atsakingi savivaldybės administracijos specialistai.

    Dar birželio mėnesį vykusiame komiteto posėdyje buvo nuspręsta organizuoti susitikimus su atskirų sričių savivaldybės administracijos, biudžetinių ir viešųjų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų atstovais, siekiant išsiaiškinti finansavimo poreikį, ieškoti biudžeto lėšų taupymo galimybių, užtikrinti efektyvų jų panaudojimą.

    Pirmu darbotvarkės klausimu komiteto nariai ir posėdžio svečiai diskutavo dėl mokesčio už neformaliojo ugdymo paslaugas nustatymo Ukmergės sporto centre tvarkos. Pastebėta, kad minėta tvarka patvirtinta 2009 m. balandžio mėn. ir iki šiol nebuvo koreguota. Po diskusijų nuspręsta atlikti gilesnę Sporto centro specialiųjų lėšų analizę ir vėliau grįžti prie iškelto klausimo.

    Antru posėdžio darbotvarkės klausimu diskutuota dėl savivaldybės 2014 m. biudžeto projekto. Diskusijų objektas – Kūno kultūros ir sporto plėtros programa.  Posėdyje dalyvavę sporto organizacijų atstovai išsakė problemas ir lūkesčius, formuojant 2014 m. savivaldybės biudžetą. Akcentavo, kad sporto renginių startiniai mokesčiai, patalpų nuoma bei kelionės į varžybas yra didžiausios organizacijų išlaidos, kurioms padengti savivaldybės skiriamos paramos nepakanka. Pabrėžė, kad lėšų poreikis sezonui kelis kartus didesnis. Posėdyje dalyvavę sporto klubų vadovai vieningai kalbėjo, kad Ukmergės rajono reprezentavimui sporto renginiuose šalyje ir užsienyje reikėtų skirti didesnį dėmesį.

    Savivaldybės tarybos veiklos reglamente numatyta, kad komitetai pagal savo kompetenciją priima rekomendacinio pobūdžio sprendimus. Siekiant užtikrinti efektyvų biudžeto lėšų paskirstymą Biudžeto ir ekonominės plėtros komiteto iniciatyva ateityje planuojami susitikimai ir su kitų sričių atstovais biudžeto formavimo klausimais.

    Biudžeto ir ekonominės plėtros komiteto informacija
    ukmerge.lt

    vilkmerge.lt archyvo nuotr.

    Atsakyti:

    Prašome įrašyti komentarą
    Prašome įvesti vardą čia