Sporto renginiai vykę per miesto šventę

1394
    0
    mazieji_futbolininkai
    Ukmergės sporto centro stadione vyko Lietuvos merginų (gim. 1992 m. ir jaun.) 7×7 futbolo čempionato finalinės varžybos, kuriose dalyvavo 8 komandos: Ukmergės SC „Izobara“, FK „Tauras“, Marijampolės FA „Sūduva“, Vilniaus FM, Akmenės SC „Akmenė“, FK „Šiauliai“, Kauno FM „Kaunas“ ir Visagino SC.

Šiame čempionate nenugalimos buvo Ukmergės sporto centro merginos, treniruojamos trenerio Vytauto Tutlio. Jos 9-0 sutriuškino Marijampolės komandą, 6-1 nugalėjo Tauragės komandą, 1-0 nugalėjo Vilnių ir finale 7-1 sutriuškino Šiaulių merginų komandą. II vietoje  liko FK „Šiauliai“, III vietoje Vilniaus FM.

Geriausia čempionato puolėja pripažinta Ukmergės SC „Izobara“ žaidėja Sonata Vanagaitė, geriausia gynėja Karolina Vrubliauskaitė (Ukmergės SC).

sonata_vanagaite

Sonata Vanagaitė

karolina_vrubliauskaite

Karolina Vrubliauskaitė

Taip pat stadione vyko pliažo tinklinio vyrų ir moterų 3×3 varžybos. Moterų varžybose dalyvavo keturios komandos. Stipriausios buvo „UTVM“ moterų komanda, kuri užėmė I vietą. Komandos sudėtis: Loreta Cvetkovienė, Daiva Sinkevičienė ir Arimantė Vitaitė. II vietą iškovojo komanda „Žaibas“ ir III vietą – „Nelaimėsime tikrai“. Vyrų varžybose dalyvavo 12 komandų. Stipriausia komanda buvo „Dipolis“, kuri iškovojo I vietą, II liko – „Broliai“ ir III vietoje „UTVM“ komanda.

i_vieta_moteru_tinklinyje

I vieta moterų tinklinyje

Stadiono sporto salėje vyko neįgaliųjų varžybos „Bočia“. Iš viso dalyvavo 9 komandos. Stipriausi buvo Marijampolės „Siekis“ sportininkai, kurie iškovojo I vietą. II vietą užėmė Ukmergės ISK „Vilkmergė-2“, III vietą – Kauno „Santaka“.

marijampoles_siekis

Marijampolės „Siekis”

isk_vilkmerge

Ukmergės ISK „Vilkmergė 2”

Senamiesčio pagrindinės mokyklos stadione vyko mažojo futbolo turnyras, kuriame dalyvavo mažiausieji Ukmergės sporto centro auklėtiniai, gimę 2000 metais ir jaunesni. Vaikai žaidė mišriose komandose: trys berniukai ir dvi mergaitės. Pirmąją vietą iškovojo Romo Kiukio ir Miglės Ivanauskienės treniruojami mažieji sportininkai. II ir III vietas iškovojo Sigito Aliubavičiaus ir Vilijos Vadopalienės auklėtiniai. Vaikučiai apdovanoti taurėmis ir medaliais. Varžyboms teisėjavo sporto centro auklėtinis Tomas Bielickas.

apdovanojimas

mazieji_dalyviai

Po mažųjų varžybų startavo veteranų futbolo varžybos, kuriose Ukmergės „Senjorai“ iškovojo II vietą. I vietą iškovojo Kauno „Feniksas“, III vietą- Kauno „Politechnika“.