Pradžia Švietimas VEDĖME RENGINĮ „TAU, LIETUVA!“

VEDĖME RENGINĮ „TAU, LIETUVA!“

1166
0

Šiais metais LPS „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ nariai ne vieną kartą dalyvavo respublikiniuose renginiuose, skirtuose Lietuvos valstybingumo 100-mečiui paminėti. Kartu su įvairių rajonų senjorais šventėme Vasario 16 – osios dieną LPS „Bočiai“ organizuotame renginyje Vilniuje, dalyvavome 100- mečio minėjimo šventėje Vilniaus bendrijoje. Utenos bendrijos organizuotame renginyje dalyvavome kartu su Jonavos, Kėdainių, Radviliškio, Šiaulių senjorais.

Kartu su Ukmergės kraštotyros muziejumi vasario mėnesį organizavome konferenciją 100-mečiui pažymėti, į kurią buvome pasikvietę bendraminčius.

Birželio 15 d. pakvietėme draugus dalyvauti klubo organizuotoje šventėje „Tau, Lietuva!“ Renginyje dalyvavo Seimo narys Juozas Imbrasas, Ukmergės rajono savivaldybės narys Romas Pivoras. Į Ukmergės kultūros centrą Kelmės ir Šiaulių senjorai su geriausiais įspūdžiais atvyko po ekskursijos po Ukmergės rajono dvarus. Juos kelionėje lydėjo klubo narė Danutė Gelūnienė. Taip pat atvyko Anykščių, Jonavos, Kauno, Kėdainių bendrijų nariai.

Klubo pirmininkė Valerija Naraškevičienė pasveikino visus su valstybingumo švente, dėkojo atvykusiems svečiams už nuoširdžią draugystę. Tradiciškai renginių metu sveikiname klubo jubiliatus. Renginio vedančioji Irutė Štarienė pakvietė Ireną Grežeckienę, Eleonorą Kazlauskienę, klubo rėmėją Valmantą Naraškevičių. Sveikinimo žodžius tarė J. Imbrasas, R. Pivoras. Visų bendrijų atstovai nuoširdžiai dėkojo klubo pirmininkei už pakvietimą į šventę, irgi džiaugėsi draugystės ryšiais.

Puikius posmus, skambias, prasmingas dainas, trankią kapelų muziką Lietuvai skyrė Jonavos, Kauno, Kelmės, Šiaulių bendrijų meno saviveiklos kolektyvai. Ukmergei atstovavo klubo duetas Vacė Ignatavičienė ir Valmantas Naraškevičius, Ukmergės kultūros centro bočių moterų vokalinis ansamblis „Lyra“. Ansambliui talkino grakščiai šokdami valsą Janina ir Semion Kuprijaškinai.

Klubo narė Danutė Jazgevičiūtė yra talentinga dailininkė. Kaip ji pasakojo pati, baigiant mokyklą nebuvo apsisprendusi, ką rinktis – literatūrą ar dailę. Dailės mokytojo paskatinta visgi pasirinko dailę. Tačiau literatūra irgi yra jos gyvenimo meilė. Danutė rašo eilėraščius, o 2017 m. leidykla Alma Littera išleido jos romaną „Netikėta pažintis“. Šią knygą autorė ir pristatė renginio dalyviams. Trumpai supažindino su knygos siužetu. Tai pasakojimas apie tris žmones, emociškai susijusius tarpusavyje. Apie vyrą ir dvi jo moteris, vieną iš kurių jis kadaise mylėjo, o kitą myli dabar. / Nors autorė pabaigoje visgi teigia, kad jis nemylėjo nei vienos iš jų./ Abi jos galynėjasi su vėžiu, varžosi tarpusavyje ir bando suvesti sąskaitas su gyvenimu. Vyksta nematomas emocinis karas, ir neaišku, kuris iš trijulės taps nugalėtoju. Autorė vieną knygą jau yra padovanojusi klubo pirmininkei, o kitą renginio metu įteikė V. Ignatavičienei.

Po koncerto bendravimą tęsėme prie vaišių stalo, šokome, dainavome.

LPS „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ renginių organizatorė Janina Badokienė

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą