Home Švietimas Konkurso „Mano klasė 2020“ nugalėtoja – Senamiesčio progimnazijos 4b klasė

Konkurso „Mano klasė 2020“ nugalėtoja – Senamiesčio progimnazijos 4b klasė

560
0

Lapkričio viduryje šalyje prasidėjo konkursas „Mano klasė 2020“. Norą dalyvauti konkurse pareiškė klasės iš visos Lietuvos – jų buvo net 331. Konkurse dalyvavo ir kelios mokyklos iš Ukmergės. Viena jų – Senamiesčio progimnazija, kurios 4b klasė šiame konkurse ir nugalėjo. Apie tai rašė portalas „Delfi.lt“.

Mintį dalyvauti konkurse, pirmiausia, pareiškė mokinių tėvai. Klasėse pasiūlymas apsvarstytas, mokiniai sutiko. Dalyvauti konkurse užsiregistravo 4b, 6a, 7a ir 7b progimnazijos klasės.

Už visas klases reikėjo balsuoti. Iš pradžių buvo paskelbta nuoroda, vėliau prasidėjo balsavimas už geriausią nuotrauką, kurioje turėjo atsispindėti ne masiškumas, o kūrybiškumas. Gruodžio 18 d. pasibaigus balsavimui ir ištraukus burtus paaiškėjo, kad į finalą pateko penkios klasės, surinkusios daugiausia balsų, net dvi jų buvo iš Senamiesčio progimnazijos ir penkios, kurių nuotraukos buvo originaliausios.

Burtai lėmė, kad konkursą laimėjo Senamiesčio progimnazijos 4b klasė, 6a pritrūko tik sėkmės. Nugalėtojai buvo apdovanoti mobiliaisiais telefonais. Visą konkursą ,vykusį internetu, vainikavo internetu transliuojama diskoteka, kurią vedė „Radistas“, muzikos prodiuseris Jonas Nainys.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here