Pradžia Verslas Žemės ūkis Kviečiame suskubti užbaigti šienavimo darbus

Kviečiame suskubti užbaigti šienavimo darbus

4492
0

Ūkininkai, įregistravę bičių šeimas Ūkinių gyvūnų registre, nušienauti pievas privalo ne vėliau kaip iki rugpjūčio 31 d.

Ūkininkai, siekiantys gauti tiesiogines išmokas už deklaruotas žemės ūkio naudmenas ir pasėlius bei paramą pagal su plotu susijusias Lietuvos kaimo plėtros programos (KPP) priemones, turi laikytis žemės ūkio veiklos vykdymo kriterijų, kurių dalis yra susijusi su šienavimo reikalavimais. Dauguma pareiškėjų, siekiančių gauti tiesiogines išmokas, šienavimo darbus turėjo užbaigti rugpjūčio 1 d.

Tuo tarpu pareiškėjai, įregistravę bičių šeimas Ūkinių gyvūnų registre, pievas privalo nušienauti ne mažiau kaip vieną kartą per metus ir ne vėliau kaip iki rugpjūčio 31 d. Nupjauta žolė (šienas, žalioji masė ar kt.) pievose turi būti sutvarkyta – išvežta iš lauko arba supresuota, arba šienas sudėtas į kūgius, arba žolė susmulkinta ir tolygiai paskleista.

Jei ūkininkas gauna ne tik tiesiogines išmokas, bet ir paramą pagal KPP priemones, kurių įgyvendinimo taisyklėse nurodyti kiti šienavimo terminai, jis turi vadovautis pastaraisiais terminais. Kaip vykdomi įsipareigojimai, tikrinama pasibaigus galutiniam reikalavimų įvykdymo terminui.

nma.lt

Paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškos ir 2016–2020 metų tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklės

Ankstesnis straipsnisUkmergės rajono vandens telkinių vandens kokybė
Kitas straipsnisPAPILDOMAS PRIĖMIMAS. Ukmergės Technologijų ir verslo mokykla kviečia mokytis!

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia