Pradžia Verslas Verslo naujienos Sumokėti už elektrą ir dujas – be popierinės atsiskaitymo knygelės

Sumokėti už elektrą ir dujas – be popierinės atsiskaitymo knygelės

3448
0
eso

eso

Bendrovės  „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) ir „Lietuvos dujų tiekimas“ siūlo klientams atsiskaityti už elektrą ir dujas nenaudojant popierinių atsiskaitymo knygelių. Vietoj jų klientams siūloma laisvai pasižymėti atsiskaitymui reikiamus duomenis ir juos paprastai pateikti atsiskaitant internetu arba įmokų surinkimo vietose.

ESO Paslaugų tarnybos direktorė Dalia Andrulionienė teigia, jog taip siekiama klientams dar labiau supaprastinti atsiskaitymą už paslaugas ir leisti kiekvienam pasirinkti patogiausią ir priimtiniausią mokėjimo būdą.
Popierinė atsiskaitymo knygelė jau seniai nenaudojama užsienio šalyse, nes tai yra neefektyvus ir nepatogus būdas. Dažnai klientai mano, jog atsiskaitymo knygelė yra mokėjimą patvirtinantis dokumentas. Tačiau tai tėra duomenų kaupimo forma, paprastai tariant, – užrašų knygelė.  Šiandien šiuolaikinės technologijos mums suteikia galimybę klientams pasiūlyti dar paprastesnį būdą fiksuoti duomenis ir susimokėti už paslaugas. Patogiausias būdas atsiskaityti už elektrą – savitarnos svetainėje www.manogile.lt ar išmaniojoje programėlėje „Gilė“. Joje galima greitai ir paprastai deklaruoti rodmenis“, – sakė D. Andrulionienė.
Taip pat klientai gali atsiskaityti interneto banke ir kitose elektroninėse sistemose, naudojant atsiskaitymo knygelės elektroninį atitikmenį.
Popierinės atsiskaitymo knygelės gerokai nusileidžia patogumu ir funkcionalumu naujiems atsiskaitymo būdams. Savo klientus skatiname naudotis elektroniniais atsiskaitymo būdais, pavyzdžiui, savitarnos svetaine www.manogile.lt. Tai yra kur kas patogesnė priemonė, leidžianti išvengti klaidų deklaruojant rodmenis bei nuolatos atsiskaityti aktualiomis kainomis, taip pat patogiai stebėti dujų ir elektros vartojimo bei mokėjimų istoriją“, – sakė „Lietuvos dujų tiekimo“ komercijos departamento direktorius Haroldas Nausėda.
Klientai, kurie įmokų surinkimo vietose atsiskaito grynaisiais, turėtų nurodyti mokėtiną sumą ir kliento kodą. Daugelyje įmokų surinkimo vietų  klientas gaus mokėjimą patvirtinantį čekį, kuriame bus matomas kliento kodas, sumokėta suma, apmokėti rodmenys, paslaugos pavadinimas.
ESO paslaugas teikia daugiau kaip 1,6 mln. klientų, „Lietuvos dujų tiekimas“ – beveik 0,6 mln. klientų.
Daugiau informacijos apie atsiskaitymą už ESO paslaugas rasite www.eso.lt/kaipmoketiuzelektra.
Daugiau informacijos apie atsiskaitymą už „Lietuvos dujų tiekimo“ paslaugas rasite http://www.ldtiekimas.lt/dujos-namams/atsiskaitymas.

ESO.lt informacija

Ankstesnis straipsnisPokalbis su SB „Vaivorykštė” pirmininku E. Astiku
Kitas straipsnisNuo šiandien Vilniaus apskrities policijai laikinai vadovauja Rolandas Kiškis

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia