Pradžia Verslas Verslo naujienos Nesudėtingus statinius vandens telkiniuose leidžiama statyti ir naudoti paprasčiau

Nesudėtingus statinius vandens telkiniuose leidžiama statyti ir naudoti paprasčiau

2146
0

Įsigaliojus Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus įsakymu patvirtintoms Sutikimų statyti ir naudoti valstybinės reikšmės paviršiniuose vandens telkiniuose laikinus nesudėtingus statinius išdavimo taisyklėms, laikinųjų statinių – lieptų, jachtų ir valčių elingų, sporto ir rekreacinės paskirties statinių, skirtų vandens pramogoms organizuoti, statymo ir naudojimosi tvarka tapo paprastesnė.

Naujose taisyklėse numatyta, kad tuo atveju, kai supaprastinto laikinojo statinio projekto neprivaloma teikti pagal LR statybos įstatymą, su prašymu Nacionalinės žemės tarnybos teritoriniam skyriui asmuo turi pateikti tik supaprastintą laikinojo statinio projektą arba pagal taisyklių reikalavimus parengtą laikinojo statinio įrengimo vandens telkinyje planą, suderintą su taisyklėse išvardytomis institucijomis.

Naujovė yra ir tai, kad kiekvienas bendraturtis, su kurio žemės sklypo valdoma dalimi ribojasi vandens telkinys, gali statyti po vieną laikinąjį statinį.

Be to, nurodyta tvarka numato galimybę daugiau nei vieną laikinąjį statinį statyti valstybinės reikšmės paviršiniame vandens telkinyje, kuris ribojasi su rekreaciniu žemės sklypu. Ši nuostata ypač aktuali kaimo turizmo veikla besiverčiantiems asmenims.

Taisykles rasite čia

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos informacija

vilkmerge.lt nuotr.

Ankstesnis straipsnisPrasideda krepšinio pirmenybės
Kitas straipsnisKas septinta cigaretė Ukmergėje – nelegali

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia