Pradžia Verslas Verslo naujienos Dalis „Mars“ atšauktų šokoladinių batonėlių pateko į Lietuvos parduotuves

Dalis „Mars“ atšauktų šokoladinių batonėlių pateko į Lietuvos parduotuves

1823
0
pic d30ff971e6070e44a3435c282e5a0a13

pic d30ff971e6070e44a3435c282e5a0a13

Atlikus išsamų tyrimą, paaiškėjo, kad dalis „Mars“ atšauktų šokoladinių batonėlių iškeliavo iš sandėlių, o tai reiškia, kad Nyderlanduose pagamintų Snickers batonėlių galėjo įsigyti pirkėjai Lietuvoje. „Mars Lietuva“ atšaukia visus į prekybą pakliuvusius mini (sveriamus) Snickers ir pakelyje po keturis supakuotus Snickers  batonėlius, kurių galiojimo data yra tarp 2016 metų liepos 10 dienos ir rugpjūčio 14 dienos.  Vartotojai, įsigiję šių produktų raginami jų nevartoti ir nedelsiant paskambinti „Mars“ kokybės telefonu 85 2660726.

Bendrovė „Mars“ savanoriškai atšaukia visą Nyderlandų gamykloje pagamintą batonėlių Mars, Snickers ir Milky Way partiją, nes Vokietijoje viename produkte rasta plastiko gabalėlis. Šis plastikas nekelia grėsmės nei žmogaus gyvybei, nei sveikatai, tačiau gali sukelti nepatogumų.
„Kokybė ir maisto saugumas išlieka svarbiausiu „Mars“ prioritetu, todėl siekdami apsidrausti net nuo menkiausios rizikos sukelti nepatogumų klientams, „Mars“ nusprendė atšaukti visą Nyderlandų gamykloje pagamintą batonėlių Mars, Snickers ir Milky Way partiją“, – sako Mindaugas Rupšys, bendrovės „Mars Lietuva“ korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims.
Apie šį atvejį jau informuota Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.
Kaip atpažinti Snickers batonėlius, kurių patartina nevalgyti žiūrėti lentelėje žemiau. Jokie kiti produktai, turintys kitokias nei toliau nurodytas galiojimo datas arba siuntų numerius, arba pagaminti kitur nėra atšaukiami.

Mars lentele

Papildyta:

Bendrovė „Mars Lietuva“ kreipėsi į visus Lietuvos prekybininkus, kad iki ketvirtadienio ryto iš prekybos vietų būtų išimta atšaukta „Snickers“ batonėlių partija, kuri atkeliavo iš Nyderlandų.
„Norime atsiprašyti ir dar kartą nuraminti visus vartotojus, kurie galėjo įsigyti atšauktos partijos „Snickers“ batonėlių. Atsakingai pabrėžiame, kad vos tik buvo patikslinta informacija, kad dalis produkcijos jau iškeliavo iš sandėlių, mes nedelsiant patys apie tai informavome tiek vartotojus, tiek prekybininkus, tiek Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą“, – sako Mindaugas Rupšys, bendrovės „Mars Lietuva“ korporacinių reikalų vadovas Baltijos šalims.
Iš sandėlių į prekybos vietas iš viso yra išvežta 17 tonų atšauktos produkcijos, kokia jos dalis galėjo patekti į prekybos vietas dar yra tikslinama.
Vartotojai, įsigiję produkcijos iš atšauktos partijos, raginami jų nevartoti ir nedelsiant paskambinti „Mars“ kokybės telefonu 85 2660726.
„Dar kartą visus patikiname, kad atšauktos partijos produkcija nekelia grėsmės nei žmogaus gyvybei, nei sveikatai, tačiau gali sukelti nepatogumų. Produkcijos, kuri buvo  pagaminta Nyderlanduose, atšaukimas yra tik prevencinė priemonė ir įrodymas, kad vartotojas mums yra svarbiausias – visa tai darome savanoriškai, siekdami užtikrinti aukščiausią savo produkcijos kokybę“, – teigia M. Rupšys.
Primename, kad  „Mars Lietuva“ atšaukia į prekybą pakliuvusius mini (sveriamus) „Snickers“ ir pakelyje po keturis supakuotus „Snickers“  batonėlius, kurių galiojimo data yra tarp 2016 metų liepos 10 dienos ir rugpjūčio 14 dienos.

Ankstesnis straipsnisSkaitytojai išrinko 2015 Metų knygas
Kitas straipsnisSlidinėjimo šventėje Anykščiuose – ir ukmergiškių pergalės

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia