Pradžia Verslas Verslo naujienos Cgates“ plečiasi: naujas įsigijimas Panevėžyje ir Ukmergėje

Cgates“ plečiasi: naujas įsigijimas Panevėžyje ir Ukmergėje

4661
2

fb_logoAntra pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto paslaugų tiekėja „Cgates“ užbaigė telekomunikacijų bendrovės „Telekomunikacinių paslaugų grupė“ (TPG) įsigijimą. Šiuo sandoriu bendrovė perėmė Panevėžyje ir Ukmergėje veikiančias televizijos ir interneto paslaugų bendroves „Kateka“, „Elekta“ ir „Teletinklas“.

Toliau tęsiame aktyvią plėtrą Lietuvoje ir stipriname savo pozicijas mažesniuose šalies miestuose – tai jau antras didelis mūsų įsigijimas šiais metais. Jau artimiausiu metu, kai užbaigsime TPG priklausančių bendrovių tinklų integraciją į „Cgates“ infrastruktūrą, jų vartotojai galės naudotis sparčiu šviesolaidiniu internetu ir naujos kartos televizijos paslaugomis, leidžiančiomis ne tik žiūrėti laidas patogiu metu, bet ir patiems vartotojams susidėlioti norimą TV tinklelį“, – sako Petras Kirdeika, „Cgates“ vadovas.

Sandorio, kuriam neseniai leidimą davė Konkurencijos taryba, suma neskelbiama.

Prijungus TPG priklausančias TV ir interneto paslaugų bendroves „Kateka“, „Elekta“ ir „Teletinklas“, „Cgates“ klientų bazė išsiplėtė 30 tūkst. naujų vartotojų. Šiuo metu bendrovės paslaugomis naudojasi per 150 tūkst. vartotojų visoje Lietuvoje.

Pasak P. Kirdeikos, naujų bendrovių laukia ne tik techninės infrastruktūros atnaujinimai: „Metų pradžioje visoje „Cgates“ vertėme naują lapą ir didelį dėmesį skiriame klientų aptarnavimo gerinimui, vidinių procesų peržiūrai. Todėl daug investuosime ir į naujųjų kokybės standartų diegimą TPG priklausiusiose bendrovėse.“

Tai jau antras „Cgates“ sandoris šiais metais. Pavasarį įmonė įsigijo bendrovę „Remo televizija“, kuri teikė kabelinės televizijos ir interneto paslaugas Elektrėnuose bei Kaišiadoryse.

„Cgates“ šiuo metu paslaugas teikia Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Ukmergėje, Zarasuose, Vilkaviškyje, Skuode, Šilutėje ir kituose miestuose.

Ankstesnis straipsnisMažiausia šilumos kaina per visą UAB „Ukmergės šiluma“ veiklos laikotarpį
Kitas straipsnisUkmergės „SC-Keliai“ merginų futbolo komanda Lietuvos čempionė

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia