Pradžia Verslas Ukmergės verslas Ukmergės miesto ir rajono paramos gavėjus pasiekė visa jiems skirta parama

Ukmergės miesto ir rajono paramos gavėjus pasiekė visa jiems skirta parama

2200
0
vilkmerge.lt nuotr.
vilkmerge.lt nuotr.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) informuoja, kad Ukmergės miesto ir rajono paramos gavėjams ir politinėms partijoms pervesta visa jiems skirta parama: per 5 tūkst. šalies gyventojų skyrė daugiau kaip 112 tūkst. eurų paramos.

„Palyginti su ankstesnių metų duomenimis, didelių pokyčių šiame rajone nepastebėta“, – sako Vilniaus AVMI viršininkė Edita Glumbakienė, pažymėdama, kad žmonės žino apie galimybę skirti paramą ir tai daro.

Vilniaus AVMI duomenimis, daugiausia paramos Ukmergės mieste ir rajone buvo skirta Žemaitkiemio medžiotojų klubui. Jiems pervesta daugiau kaip 5,9 tūkst. eurų. Antrąją poziciją užėmė Ukmergės rajono Vidiškių medžiotojų būrelis (per 4 tūkst. eurų), trečiąją – Ukmergės vaikų krepšinio klubas „DRIBLINGAS”. Šiam paramos gavėjui buvo pervesta per 4 tūkst. eurų paramos. Ketvirtąją ir penktąją pozicijas užėmė Ukmergės „Šilo” pagrindinė mokykla (per 4 tūkst. eurų) ir VŠĮ „Klajūnas” (per 3 tūkst. eurų paramos.)

Vilniaus AVMI pažymi, kad dalis (per 10 tūkst.) šalies gyventojų pateiktų teisingai užpildytų prašymų liks neįvykdyta, nes juos teikę žmonės praėjusiais metais nemokėjo gyventojų pajamų mokesčio, nuo kurio skaičiuojama parama. Dar dalis (beveik 33 tūkst.) prašymų nebus įvykdyti, o lėšos nepervestos, nes gyventojai laiku nepateikė, nors privalėjo, gyventojų pajamų mokesčio deklaracijų, nepatikslino arba neužpildė ir nepateikė papildomų dokumentų.

VMI nuolat ragina gyventojus savarankiškai pildyti prašymus skirti paramą ir teikti juos elektroniniu būdu. Tai patogiausia padaryti per VMI elektroninio deklaravimo sistemą http://deklaravimas.vmi.lt.

Daugiau informacijos, susijusios su paramos skyrimu ir kitais mokestiniais klausimais, galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt, taip pat paskambinus trumpuoju numeriu 1882. Telefoninės konsultacijos prilygsta rašytinėms, jos įrašomos ir saugomos 5 m.

vmi.lt

Ankstesnis straipsnisPENKTADIENIS „EGLUTĖJE“ KVEPĖJO BIČIŲ VAŠKU
Kitas straipsnisPOLICIJOS SUVESTINĖ: Sumušė lovoje; Pievoje rado mirusį vyrą

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia