Pradinis Verslas Ukmergės verslas Naujoje grožio studijoje – ir nauja paslauga tik vyrams

Naujoje grožio studijoje – ir nauja paslauga tik vyrams

2129
0
salono langas

Kažkada, vaikštinėjant su miesto svečiu po Ukmergę, žmogus nusistebėjo, kad mieste tiesiog labai daug kirpyklų. Taip, jų tikrai daug, ir steigti dar vieną reikia labai didelės drąsos, pasitikėjimo savimi ir tikslaus apskaičiavimo, kad pavyks. Pavyks suformuoti pastovių klientų ratą, pavyks būti išskirtiniu ir pasiūlyti ką nors naujo, pavyks išsilaikyti grožio paslaugų rinkoje, kurioje konkurencija – tikrai labai stipri.

Šių savybių ir gebėjimo tinkamai įvertinti aplinkybes naujosios grožio studijos S&G savininkei Sandrai Černiauskienei tikrai netrūksta. Studija, įsikūrusi Vytauto gatvėje prieš pat Vilkmergėlės tiltelį, po žaviu prieškarinius laikus menančiu balkonėliu, dar neskaičiuoja nė mėnesio nuo to momento, kai atvėrė duris.

Viduje – plati erdvė. Vietos užtektų ir dar vienai kirpėjai, tačiau kol kas Sandra darbuojasi viena. Dirba ir manikiūrininkė, kuri taip pat teikia veido valymo, masažo paslaugas. Tam įrengta atskira patalpa.

 Sandra yra baigusi Vilniaus kolegiją, šukuosenų dizainą. Tai, kad nėra savamokslė ar vos mėnesį pasimokiusi kirpėjos amato, jaunai moteriai suteikia profesinio užtikrintumo. Ji gali kvalifikuotai patarti, kokia šukuosena, koks plaukų atspalvis, koks ilgis geriausiai tinka klientui. Taip pat, jei klientas nelabai žino, ko nori, Sandra leidžia sau fantazuoti ir improvizuoti, tačiau visada tvirtai žinodama, kad kliento nenuvils ir rezultatu žmogus liks patenkintas.

  Baigusi studijas, Sandra iš karto negrįžo į gimtąjį miestą. Liko Vilniuje, įsidarbino gerą vardą turinčiame salone. Tačiau tuo metu tik draugas, o dabar jau – teisėtas vyras Gediminas, Vilniaus dizaino ir technologijų kolegijos, technologijų fakulteto absolventas, gavo darbinį pasiūlymą išvykti į Angliją. Mergina metė gerai apmokamą darbą ir išvyko drauge: „Tiesiog norėjau būti su mylimu žmogumi“. Darbavosi viešbutye Londone.

Grįžusi į Ukmergę, įsidarbino kirpykloje: tiesiog išsinuomavo darbo vietą, kaip Ukmergėje yra įprasta. Sandra negaili gražių žodžių buvusiai savininkei: šioji leido jai tobulėti, kaip profesionalei, mokytis ir augti, kaip savo specialybės žinovei.

  Tačiau mintis turėti nuosavą grožio saloną Sandrai buvo kilusi jau gerokai anksčiau, turbūt dar tada, kai dirbo Vilniuje. Į tai buvo einama neskubant, žingsnis po žingsnio, kol pagaliau atėjo ta diena, kai buvo nuspręsta: darome.
Kodėl daugiskaita? Todėl, kad Sandrą visada skatina ir remia jos vyras. Iš pagarbos, meilės ir pasitikėjimo savo vyru, su kuriuo iki vestuvių draugavo aštuonerius metus, Sandra visada su juo tariasi. Pora susituokė tik praėjusią vasarą – taigi, dar nėra šventusi nė pirmųjų vestuvių metinių. Abu į gyvenimą žiūri rimtai ir atsakingai, kol kas vaikučių neplanuoja. Vienu balsu tvirtina, kad pirmiausia reikia gyvenime tvirtai stovėti ant kojų, turėti stabilų pagrindą, kad vėliau nieko iš nieko nereikėtų prašyti, kad niekada į nieką netektų kreiptis pagalbos ar paramos. Jauna šeima įsitikinusi, kad viską reikia užsidirbti patiems, nes tik tokiu atveju galima gyventi nuo nieko nepriklausant.

Kurdami grožio studiją, jaunieji Černiauskai tikrai nenorėjo, kad ji būtų įrengta bet kaip: abu vertina kokybę ir išskirtinumą. Kad tai pasiektum, reikalingos nemenkos finansinės investicijos, tačiau abu tiki, kad jos tikrai atsipirks. Kadangi Lietuvoje pasiūla yra menka, o kainos nepagrįstai užkeltos, kirpyklos baldus, masažo įrangą, net santechniką ši pora užsisakinėjo tiesiai iš Vokietijos ir Italijos gamintojų. Todėl dabar grožio studija alsuoja ypatinga dvasia: baldų ir įrangos kokybė kalba pati už save.
Ką reiškia grožio studijos pavadinimas, tos dvi raidės, sujungtos anglišku žodžio „ir“ trumpiniu? Turbūt neverta nei spėlioti, nei stebėtis: tai pirmosios Sandros ir Gedimino Černiauskų vardų raidės. „Iš pradžių buvo minčių rinktis pavadinimą, kuriame būtų žodis „grožis“. Paaiškėjo, kad beveik visi variantai su šiuo žodžiu yra užimti, kitaip tariant, išpirkti. Tada pasakiau sau, kad jokio originalumo toli neieškosiu, viskas yra čia pat. Vien savo vardo tikrai nenorėjau naudoti ir pasivadinti, tarkim, „Sandros įvaidžio studija“. Pridurdama raidę G tarsi atiduodu pagarbą mylimam vyrui. Pavadinimu norėjau išreikšti meilę ir dėmesį, atidumą jam: jo palaikymas ir pagalba yra man labai svarbi“ – priduria Sandra.

Sandra tikrai neslepia, kad Gedimino palaikymas paskatino studiją atidaryti dabar, nelaukti kitos dienos, kitų metų.  Šią šeimą vienija abipusis pasitikėjimas: kaip patys sako, jie žvelgia ne vienas į kitą, kaip paaugliai romantikai, bet viena kryptimi, kaip pakankamai pragmatiški žmonės. Todėl bent jau iki šiol šeimos tandemas yra labai sėkmingas: viskas, kas suplanuota, yra įgyvendinama.

Kokie yra Sandros įspūdžiai, dar tik žengiant pirmuosius žingsnius naujame versle? „Nesakyčiau, kad tai yra verslas. Tai yra mano profesija, kurią puikiai išmanau, ir tai yra galimybė dirbti sau, nepriklausomai nuo kito žmogaus. Verslas būtų, jei valdyčiau kelias kirpyklas ar grožio salonus. Bet kol kas tikrai neteko nusivilti ar suabejoti, kad galbūt nereikėjo. Ištikimi klientai išliko, už tai jiems esu labai dėkinga. Atsiranda naujų. Taip, konkurencija didelė, bet stengiuosi konkuruoti garbingai: savo teikiamos paslaugos kokybe. Niekad blogai nekalbu apie kolegas, dirbančius kitur“,  – kalba naujosios grožio studijos savininkė.

Apskritai moteris nėra linkusi daug kalbėti. Taip pat ji nedažnai šypsosi ir iš pat pradžių gali sudaryti šiek tiek per rimto žmogaus įspūdį. „Ne, aš nesu nei pikta, nei labai rimta. Iš arčiau mane pažinę tą iš karto supranta. O tai, kad daug nekalbu ir mažai šypsausi – tiesiog mano būdo, charakterio bruožai. Esu natūrali ir nenoriu pradėti apsimetinėti tam, kad kam nors įtikčiau. Klientai mane vertina už profesines savybes“, – prisipažįsta Sandra.

Pabaigai sugrįžkime prie pakankamai intriguojančių žodžių pavadinime. Kokia yra ta „paslauga tik vyrams“? Paprasta, visam pasauliui, o taip pat ir Lietuvos didmiesčiams jau įprasta, tačiau Ukmergėje ji – visiška naujovė. Sandra skuta barzdas ir jas modeliuoja. Klientų, besinaudojančių Sandros gebėjimu skusti ir modeliuoti barzdas, tikrai netrūksta. „Tačiau vyrai nėra linkę afišuotis. Jie galbūt vengia replikų: ką, pats negali susitvarkyti? Bet dabar, kai barzdos vis populiarėja, jas tinkamai sumodeliuoti, deramai sutvarkyti, pasiūlyti tinkamiausią formą gali tik profesionalas,“ – įsitikinusi Sandra. Įgūdžius skusti ir modeliuoti barzdas moteris taip pat įgijo Vilniaus kolegijoje. Naujosios grožio studijos savininkė kviečia Ukmergės vyrus būti drąsiais ir moderniais!
Pavadinime nėra nieko susijusio su paslaugom vyrams.

Žurnalo VILKMERGE.LT medžiaga

Ankst straipsnisVidiškiuose vyko vasario 16-osios poledinės žūklės varžybos kitaip
Sekantis straipsnisNustatyti nužudymu įtariami asmenys

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įrašyti vardą