Home Verslas Ukmergės verslas Duris atvėrė senoji Šilo valgykla

Duris atvėrė senoji Šilo valgykla

3326
0

Spalio 12 dieną duris atvėrė senoji Šilo valgykla, kurios patalpas išsinuomojo MB ,,Lėno uostas‘‘ (direktorė Gileta Laskauskienė). Esu ragavusi šios firmos pagamintus patiekalus ir niekada nenusivyliau, nes jie pagaminti su meile ir profesionalių virėjų.

,,Vieną kartą savo mėsos vyniotiniams pritrūkau maltos mėsos. Vienas verslininkas pasiūlė pirkti faršo, kuris buvo skirtas dešrelėms gaminti. Nupirkau, pagaminau vyniotinius, iškepiau, prapjoviau paragauti, o tas faršas vyniotiniuose net blizga nuo raudonumo. Tai didžiai gerbiami chemikalai visų E pavidalu šitą ,,grožį‘‘ ir ,,skonį‘‘suteikia. Aš savo gaminiuose stengiuosi kiek galima sumažinti chemikalų kiekį‘‘ – kalbėjo Gileta Laskauskienė.

Valgyklos patalpos nedidelės, bet jaukios, o švara ir estetika pareikalavo visos savaitės pačios Giletos ir Genutės Klizienės triūso.

Dabar valgykloje dirba virėja Neringa Rokienė, antroji virėja Genutė Klizienė ir padavėja Gintarė Venslovaitė.

Pirmą dieną į valgyklą sugužėjo aplinkinių įmonių darbuotojos, kurioms ši maitinimo įstaiga yra labai reikalinga. Gileta Laskauskienė jas vaišino kava, arbata ir tortu, kvietė visas ateiti pietų. ,,Mano tikslas, kad iš keptuvės ar puodo – tiesiai į lėkštę, kad visi būtų patenkinti maisto kokybe ir skoniu, kad kainos irgi ,,labai nesikandžiotų‘‘, kad atėję lankytojai galėtų atsipūsti prie kavos ar arbatos puodelio‘‘ – kalbėjo Gileta Laskauskienė. Belieka patikėti, kad taip ir bus, nes kiek gėrio padalinsi aplink, tiek dvigubai sugrįš atgal.

Birutė Stundienė

Previous articleE. Kairiūkštytės ir V. Žuko paroda „Vilkamirgės“ galerijoje
Next article„SC-Ukmergė“ ir FK „Vilnius“ užsitikrino I lygos medalius

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here