Pradžia Verslas Ukmergės verslas DEŠIMTAS, JUBILIEJINIS AUKSO MEDALIS – UAB „Ukmergės duona” produkcijai

DEŠIMTAS, JUBILIEJINIS AUKSO MEDALIS – UAB „Ukmergės duona” produkcijai

4281
0

Vyriausybėje įvyko konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. Jau 21 kartą Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamas konkursas skirtas pagerbti reikšmingiausius, rinkoje pripažinimo sulaukusius produktus ir paslaugas.

Dešimtą, jubiliejinį AUKSO MEDALĮ šiemet pelnė UAB „Ukmergės duona“ gaminys – „Džiovinta duonelė su spanguolėmis“. Jį savo kraštui tiesiai iš vyriausybės parvežė URVK valdybos pirmininkė Angelė Andrikonienė.

DŽIOVINTA DUONELĖ SU SPANGUOLĖMIS – tai 2016 metais sukurtas gaminys. Itin plonai raikytos, išdžiovintos, traškios riekelės, praturtintos razinomis, saulėgrąžų branduoliais bei džiovintomis spanguolėmis. Duonelė gaminama naudojant tik natūralias žaliavas, nenaudojant maisto priedų. Į šios duonelės gamybą įdedama daug rankų darbo. Todėl speciali gamybos technologija, rankų darbo šiluma, turtinga gaminio sudėtis paverčia riekelę nepaprastai traškia, suteikia jai saldžiarūgščio skonio. Džiovintos duonelės riekelė puikus užkandis, be to jos puikiai dera ir su įvairiomis užtepėlėmis, prie sultinio, sriubos ar kavos puodelio. Tai nuostabus užkandis ir artėjančių šv. Kalėdų stalui.

Ši duonelė yra dažna mūsų miesto „ambasadorė“ svečiose šalyse. Todėl jai sukurta nauja pakuotės dėžutė. Kadais mūsų miestas vadinosi Vilkmergė, tad pakuotės dizaine ašimi pasirinktas miesto atsiradimo legendos simbolis – žynė Vilkmergė. O medžio raižinio piešinys, pabrėžia Ukmergės istoriją bei „Ukmergės duona“ tradicijas, derančias su šiuolaikiškumu.

UAB „Ukmergės duona” informacija

Ankstesnis straipsnisSaugant neršiančias vėgėles, draudžiama jų žvejyba
Kitas straipsnisSiesikų gimnazijos akcija ,,Pasidalinkime“ sulaukė didžiulės sėkmės

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia