Pradinis Verslas Ukmergės verslas Dėl grubių pažeidimų, kurį laiką savo veiklos nevykdys dvi Ukmergės viešojo maitinimo...

Dėl grubių pažeidimų, kurį laiką savo veiklos nevykdys dvi Ukmergės viešojo maitinimo įmonės

2078
0
kavine 4

kavine 4

Pastarosiomis dienomis dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektorių patikrinimų metu nustatytų grubių pažeidimų, kurį laiką savo veiklos nevykdys dvi Ukmergės viešojo maitinimo įmonės.

 IMG 7275

UAB „Bosonta“ kavinėje „Greita“ (Kęstučio a. 2, Ukmergė) nustatyta higienos ir savikontrolės pažeidimų. Kavinėje rasta neženklintų, neaiškios kilmės produktų ir gaminių su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais.  Nevykdytos privalomos savikontrolės sistemos procedūros, produktai laikyti sudarant sąlygas kryžminei taršai atsirasti. Maisto tvarkymo patalpos buvo nešvarios, netvarkingos, apkrautos pašaliniais daiktais. Darbuotojai dirbo neišklausę higienos įgūdžių mokymo kursų, nepasitikrinę sveikatos.

 

P. Žukauskio kebabinėje (Stoties g. 1, Ukmergė) pažeidimai buvo panašūs – trūko švaros, tvarkos, nevykdytos būtinos savikontrolės sistemos procedūros. Netinkamai buvo laikomos žaliavos ir kai kurie produktai. Rasta beveik 30 kg, neženklintų, neaiškios kilmės žaliavų ir maisto produktų.

Už nustatytus pažeidimus visų įmonių atsakingiems asmenims skirtos baudos. Šios viešojo maitinimo įmonės galės pradėti dirbti tik pašalinę inspektorių nustatytus trūkumus ir po pakartotinių patikrinimų.

vmvt.lt

Ankst straipsnisSenamiesčio pagr. mokykla paminėjo tarptautinę Vaikų knygos dieną ir bibliotekų metus
Sekantis straipsnisIš Teleloto žaidimo – su piniginiu prizu

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įrašyti vardą