Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga WPC kompozito tvora

WPC kompozito tvora

267
0

WPC tvoralentės  (Composite tvoros) gaminamos iš perdirbto medienos pluošto ir didelio tankio polietileno plastiko (HDPE). Jis sujungia medžio ir plastiko privalumus ir gali būti ilgą laiką naudojamas lauke be dažymo ar dažnos priežiūros. Palyginti su tradicinėmis medinėmis tvoromis, mūsų kompozicinės tvoros yra patvaresnės, todėl galėsite atsipalaiduoti ir daugiau laiko praleisti lauke.

Montavimas be specialių įrankių yra idealus sprendimas lauko tvoroms ir dabartinėms statybinių medžiagų rinkos tendencijoms. Siūlome visą tvoros sistemą, įskaitant visus priedus, montavimo vadovus ir priežiūros vadovus, kurie padės jums lengvai sukurti patvarią ir gražią lauko erdvę. Kartu su tvoros dizainu sukūrėme ir tvoros duris, kurios puikiai dera prie tvoros sistemos. Stilingas dizainas tinka visų tipų kiemams. Palyginti su tradicinėmis medinėmis tvoromis, mūsų kompozicinės tvoros gali būti pagamintos įvairių dydžių ir spalvų. WPC tvoros privalumai: Aplinkos apsauga ir be formaldehido. Antikorozinis, atsparus drėgmei, anti-UV ir antioksidacinis. Atsparumas dilimui ir ilgas tarnavimo laikas. Saugus ir lengvas montavimas.

           Skirtumas tarp tradicinių tvorų plokščių ir medžio plastiko kompozito (WPC) tvoros plokščių yra ne tik tai, iš ko jos pagamintos. Pagrindinis stiprumas yra didelis veiksnys dirbant su WPC tvoros plokštėmis. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad bet koks įrenginys išliks vietoje daug ilgiau ir atlaikys stiprų vėją bei bet kokias kitas bandymo sąlygas. Atsparus atplaišoms. WPC tvoros plokštės, pagamintos naudojant medienos ir plastiko mišinį (60 % perdirbto kietmedžio pluošto ir 40 % perdirbto polietileno), neskilsta. Tai reiškia, kad daugelį metų galite išlaikyti tą pačią išvaizdą be drožlių, kurios natūraliai atsiras nuo tradicinių medinių tvorų. Natūraliai atrodanti apdaila.

Galite įsigyti įvairių spalvų WPC tvorų – nuo ​​akmens pilkos iki kavos ir kitų, tačiau taip pat galite pasirinkti natūraliau atrodančias medžio spalvas, pavyzdžiui, raudonmedžio ar tikmedžio. To pranašumas yra natūraliai atrodanti apdaila, kuri ypač tinka, jei ieškote tvoros, kuri susilietų su aplinka. WPC tvoros plokštės ne tik puikiai atrodo, bet ir ilgainiui reikalauja labai mažai priežiūros. Spalva išlieka ilgalaikė, todėl nereikia perdažyti, neužpildyti tarpų, atsiradusių dėl skilimo ar medienos mazgų, kurie laikui bėgant gali nulūžti; apskritai puikus sprendimas ilgalaikei tvorai.

Ankstesnis straipsnisStatinių techninė priežiūra, kas tai?
Kitas straipsnisViskas, ką reikia žinoti apie finansinės apskaitos pokyčius po gegužės 1-osios

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia