Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Viso kūno masažas – ką būtina žinoti?

Viso kūno masažas – ką būtina žinoti?

791
0

Gyvenimo tempas mus verčia nuolat skubėti. Kaskart norisi nuveikti vis daugiau ir pasiekti puikių rezultatų, tačiau fizinis nuovargis ir stresas vis pakiša koją. Nepavyksta sudėti bluosto, prezentacija be nerimo – ne prezentacija, o fiziniai negalavimai tapo kasdienybe. Gyvenimo kokybę gerina malonūs užsiėmimai – dvasinės praktikos, sportas ir procedūros kūnui. Viso kūno masažai – tai patirtis, skirta gerinti ne tik nuotaiką, bet kasdienybę.


Rūpestis kūnu – meilės sau išraiška

Ar teko save pagauti svarstant, kad meilė sau yra savanaudiška? Psichologų manymu, dvasinės praktikos ir malonūs ritualai veikia priešingai. Valandos trukmės lepinimasis masažu pagerina ne tik nuotaiką. Seanso metu nervų sistema pereina į „poilsio“ režimą, todėl kūnas subalansuoja hormonų gamybą, mažėja stresas ir užplūsta laimės pojūtis. Taip besijaučiantis žmogus tampa kiek mieguistas, tačiau daug atviresnis naujovėms, socialus ir pasiryžęs dalintis sumanymais su aplinkiniais.

Kiekvieną kartą – naujos patirtys

Įprastai viso kūno masažai, tarkim, švediškas, aromaterapinis, giliųjų audinių, yra skirti atsipalaiduoti ir sumažinti raumenų įtampą ir stresą. Procedūros atliekamos masažo kėdėje. „Tinginio joga“ pramintas tradicinis tailandietiškas masažas griauna romantizuotą masažo įvaizdį. Seansas vyksta labai paprastai – terapeutas atlieka jogos asanas ar pozas ant grindų arba čiužinio gulinčiam asmeniui. Profesionalas lanksto masažuojamojo kelius, rankas ir nugarą. Specialia metodika išjudinami visi raumenys – nuo galvos iki kojų. Pasitaiko ritualų, kai terapeutai vaikšto nugara, naudoja akmenis, kad dar labiau sustiprintų efektą. Egzotiška patirtis ne tik praplečia kultūrinį akiratį. Tai didelio intensyvumo masažas, kuris didina raumenų lankstumą, gerina organizmo ir kraujotakos veiklą. Seansas tinka aktyviai sportuojantiems vyrams ir moterims, taip pat vaikams, kurie skundžiasi netaisyklinga laikysena.

Ką dar žinoti prieš renkantis procedūrą?

Viso kūno masažai apima rankas, kojas, galvą, kaklą ir nugarą, taip pat pilvo sritį ir sėdmenis. Jei neramu, kad procedūra yra per daug intymi, vertėtų nepamiršti, kad masažo salonuose dirba tik sertifikuoti terapeutai. Kilus klausimų dėl aprangos, seanso eigos, pastebėjimus būtina išsakyti iš anksto arba registruojantis internetu.

Masažas veikia atpalaiduojančiai, todėl po jo nevertėtų planuoti svarbių darbų; tikėtina, norėsis pailsėti ir gerai išsimiegoti. Dovanų čekių geriausioms procedūroms – egzotiškiems, aromaterapiniams, giliųjų audinių ir gydomiesiems masažams gera kaina rasite svetainėje Beta.lt. Dovanų kuponai galioja sąlygose nurodytose vietose – Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Birštone ir kituose miestuose.

Ankstesnis straipsnisPriemonės gražiems nagams: ką naudoja manikiūrininkės?
Kitas straipsnisMinkšti žaislai kūdikiams: kokius kriterijus jie turi atitikti?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia