Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Virtuvės interjeras 2019 metais – ką rinktis?

Virtuvės interjeras 2019 metais – ką rinktis?

3393
1

Virtuvėje verda veiksmas net jei joje dažnai negaminama – užkandžiai, kava, pašnekesiai, darbai. Gyvybės pilnoje erdvėje reikia gyvybę atspindinčio interjero. Suprantama, kad virtuvės baldai gali tapti dideliu iššūkiu ieškantiems funkcionalaus, stilingo, ilgaamžio sprendimo bei paviršių, kuriems nuvalyti nereikėtų paskirti viso sekmadienio. Internetas mirga nuo pasirinkimų, o visi aplinkiniai nenustoja dalinti patarimų. Sustokite, įkvėpkite ir atsipalaiduokite – štai į ką siūlome atkreipti dėmesį kuriant naują virtuvės erdvę.

Atviros lentynos vs uždaros spintelės

Atviros lentynos į virtuvės tendencijas įsiveržusios jau nuo praeitų metų ir dingti jos nesiruošia. Nors minimalistinį dizainą vis dar renkasi daug žmonių ir dizainerių, mados tampa laisvesnės ir grįžta prie klasikos. Derinkite žvilgančias uždaras spinteles su atviromis lentynomis, parodykite pasauliui savo puodelius, lėkštes, knygas bei kitokius interjero elementus, nesvarbu, ar jie – tik dekoracija, ar kasdien naudojami indai.

Ryškių spalvų detalės

Vienspalviai virtuvės baldai, baltos virtuvinės spintelės, vientisas stilius pamažu traukiasi iš modernių virtuvių. Ryškiaspalviai apmušalai, netikėti ornamentai, žaliuojantys, geltonuojantys, raudonuojantys augalai drąsių formų ir tekstūrų vazose – tai detalės, kuriomis paversite virtuvę jūsų individualia erdve. Šiais metais spalvų nevenkite!

Mediniai motyvai

Mediena padeda namuose kurti jaukumą, tačiau pastaraisiais metais ji nebuvo interjero pažiba, nes visur dominavo balta ir juoda. Mediniai spintelių paviršiai, mediniai stalai, medinėmis lentelėmis apklijuotos sienos, šiltos, šviesiai rudos spalvos nuneša atgal į gamtą. Mediena yra ilgaamžis sprendimas, o Lietuvoje dar ir nebrangus, nes jos turime daugiau nei gali pasigirti daugelis užsienio šalių.

Kontrastingos tekstūros

Derinti kontrastingas tekstūras yra drąsu ir šiuolaikiška – mes pasiekėme tą laikotarpį, kai žmonėms norisi ne futuristiško, vienspalvio virtuvės dizaino, tačiau detalių, primenančių vaikystės namus, detalių, grąžinančių į senovę, dvelkiančių klasika. Blizgantis, marmurą imituojantis spintelių paviršius, pintas krepšys ir tikrų tikriausias akmuo derės puikiai su apdirbtos medienos dizaino elementais. Nepamirškite originalių apšvietimo sprendimų ir nebijokite kabančių šviestuvų – vienas objektas visą virtuvės išvaizdą gali pakeisti iš esmės.

Taigi, šiais metais nepamirškite eksperimentuoti su atviromis lentynomis, grįžkite prie jaukių, medinių motyvų, drąsiai žaiskite su ryškiomis spalvomis (net jei tai tik viena detalė juodai baltame fone!), nebijokite kontrastingų tekstūrų. Drąsūs interjero sprendimai dar niekad nebuvo tokie patrauklūs!

Ankstesnis straipsnis„Tramtatulyje“ mažieji ukmergiškiai dainavo ir pasakojo nutikimus
Kitas straipsnisUKMERGĖJE ATIDAROMA ĮRENGIMŲ GAMYKLA

1 KOMENTARAS

  1. Pagrindinius argumentus, kodėl neverta rinktis atvirų lentynų, žino visi – tai besikaupiančios dulkės ir netvarka. Virtuvė, tokia vieta, kur ne visada pavyksta išlaikyti idealiai, kruopščiai sudėliotus rakandus, atviros lentynos daugiau tiktų pedantams.

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia