Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Valgomojo kėdės internetu – kaip išsirinkti?

Valgomojo kėdės internetu – kaip išsirinkti?

225
0

Daugeliui žmonių virtuvės baldai – tai ne tik baldas, skirti patogiai pavalgyti, bet ir vieta, kur galima pailsėti, atsipalaiduoti po dienos darbų. Todėl valgomojo kėdes reikėtų rinktis atsakingai, nes šiuolaikiniai virtuvės baldai gaminami iš įvairių medžiagų. Jos taip pat skiriasi dizainu, tipu, kietumu, spalva, kokybe ir kaina. Toliau skaitykite, į ką derėtų atkreipti dėmesį, renkantis valgomojo kėdes internetu.

Į kokius aspektus atkreipti dėmesį, renkantis valgomojo kėdes internetu?

Be bendrųjų kategorijų, kiekviena baldų rūšis turi savo klasifikaciją. Pagal konfigūraciją valgomojo kėdės skirstomos į:

  1. Virtuvės kėdės. Tradicinis modelis su žemu atlošu ir vertikaliomis arba horizontaliomis grotelėmis. Valgomojo kėdės neturi porankių ir gali būti naudojamos trumpiems pietums su šeima.
  2. Taburetės. Jos turi keturias kojas ir sėdynę. Tokio tipo kėdės puikiai tinka mažiems kambariams, nes jas galima paslėpti po stalu. Kėdės pliusas – maža kaina.
  1. Foteliai. Pagrindinis jų bruožas – didelis komforto lygis, nes yra nedideli porankiai, aukštas minkštas atlošas.
  2. Baro kėdės. Joms būdingos ilgos kojos. Šios kėdės naudojamos valgant prie specialaus baro stalo. Galima įsigyti su atlošu arba kaip taburetę. Kai kurie modeliai turi kojų pakopas.

Valgomojo kėdžių medžiagos

Šiuolaikinės valgomojo kėdės gaminamos iš įvairių medžiagų. Populiariausios yra šios:

  1. Mediena. Populiariausias tipas, pasižymintis praktiškumu, patvarumu, ilgaamžiškumu.
  2. Ratanas. Ispaniškos nendrės laikomos elitinėmis. Iš jo pagamintus baldus galima naudoti ne tik patalpose, bet ir lauke.
  3. Metalas. Dažnai naudojamas baldų gamyboje dėl savo patvarumo ir gebėjimo atlaikyti didelį svorį. Baro ir valgomojo baldams dažniausiai naudojamas aliuminis ir plienas.
  4. Presuota mediena. Iš šios medžiagos dažniausiai gaminamos nebrangios taburetės. Medžio drožlių plokštės taip pat dažnai naudojamos kaip pagrindas medžiaginiams apmušalams.

Kaip teisingai pasirinkti?

Yra daug taisyklių, kaip pasirinkti tinkamą valgomojo kėdę. Pirmiausia reikia atsižvelgti į patogumą. Įsigykite kėdes, atitinkančias ant jos sėdinčių žmonių ūgį ir sudėjimą:

– pėdos turi stovėti ant paviršiaus;

– optimalus kelių sulenkimo kampas yra 90 laipsnių;

– sėdynės gylis – 40-45 cm

– sėdynės aukštis nuo grindų – iki 42 cm.

– atlošo pasvirimo kampas – 3-5 laipsniai;

– Sėdynės plotis – nuo 39,5 iki 49,5 cm.

Šiuos visus parametrus galite lengvai rasti internetinėse baldų parduotuvių svetainėse.

Ankstesnis straipsnisKą turėtume žinoti apie siuntos gabenimą į Italiją?
Kitas straipsnisKuo ypatingi auksiniai žiedai su cirkonio kristalais?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia