Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Užpilamos košės vaikams  – gardu ir sveika

Užpilamos košės vaikams  – gardu ir sveika

625
0

Mažam vaikui visuomet reikia gero maisto. Ankstyvas amžius yra tobulas laikas įsisavinti vitaminus ir mineralus, kurių kaip tik organizmui gali trūkti. Svarbu pasirūpinti vaiko sveikata ir sveika mityba. Maistas turi būti ne bet koks, o sveikas, kokybiškas ir, labai svarbu, gardus, antraip mažylis gali jo atsisakyti. Skaitydami toliau atrasite puikius mitybos mažiems vaikams pasiūlymus, kurie bus ne tik skanus, bet ir sveikas pasirinkimas.

Skirtingi košių skoniai

 Ankstyvame amžiuje geriausias maistas yra košės. Maitinti vaikus košėmis verta todėl, kad jos yra sveikos ir tuo pačiu lengvai kramtomos bei virškinamos. Plačiame maisto mažiems vaikams asortimente rasite daugybę pasirinkimų iš ekologiškų grūdų ir natūralių papildomų skonių. Jūsų dėmesiui pristatomi daugiau kaip 3 skoniai, iš kurių kiekvienas yra nepakartojamas ir unikalus.

Košės yra sudarytos iš mažyčių kruopų su gardžiais skoniais, košės pagrindą sudaro įvairūs grūdai: avižos, miežiai, kviečiai, ryžiai ir kt. Tam, kad košė būtų ne tik sveika, bet ir skani, įdėti papildomi natūralūs skoniai: juodųjų serbentų ir chia sėklų, burokėlių ir kanapių sėklų, bolivinių balandų su džiovintomis slyvomis.

Gardžios užpilamos košės vaikams – įvairūs skoniai iš gamtos, sveikatos šaltinis ir gardus skonis viename. Įsigykite ekologiško maisto vaikams iš aukštos kokybės produktų, paruoštų su rūpesčiu ir meile.

Ankstesnis straipsnisProfesionalus teniso kortų įrengimas
Kitas straipsnisKokybiškos ir ilgaamžės darbinės pirštinės

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia