Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Siurblys – įrenginys, be kurio neįmanoma sklandi vandens tiekimo bei šildymo sistemų...

Siurblys – įrenginys, be kurio neįmanoma sklandi vandens tiekimo bei šildymo sistemų veikla

348
0

Naujakuriai arba tie, kurie rekonstruoja arba remontuoja senas vandentiekio arba šilumos sistemas, tikrai žino, kad viena svarbiausių šių sistemos dalių yra būtent siurbliai. Siurblių rūšių, pasižyminčių skirtingomis specifikacijomis, yra tikrai ne mažai, todėl kartais tai gali pasirodyti labai keblu. Ar žinote, kokių siurblių būna? Į ką atkreipti dėmesį juos renkantis ir kokią svarbą šio įrenginio pasirinkimui turi siurblio gamintojas?

Kokių būna siurblių?

Siurblių rūšių, kaip jau buvo minėta, yra tikrai nemažai, t. y., sausai pastatomi siurbliai, panardinami siurbliai, cirkuliaciniai siurbliai ir t. t. Galima pajuokauti, kad kiekvienam projektui būtų galima lengvai rasti skirtingą siurblį. Juokas juokais, bet iš dalies tai yra tiesa, nes visi siurbliai skiriasi savo paskirtimi, techniniais parametrais ir, žinoma, kaina.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis siurblius?

Renkantis siurblius vandentiekio ar šildymo sistemoms, būtina atkreipti dėmesį į keletą esminių kriterijų. Vienas iš šių kriterijų yra siurblio parametrai. Pirkdami siurblį, visada atkreipkite dėmesį į jo galingumą, slėgį, našumą ir kitus techninius parametrus. Dar vienas kriterijus – tai įrenginio gamintojas. Pastebima, kad žmonės vis dažniau susigundo žemesne kaina, todėl pirkdami siurblį itin mažai dėmesio skiria gamintojo kriterijaus įvertinimui. Specialistai pataria rinktis patikrintų gamintojų siurblius, nes jų kokybė yra ženkliai aukštesnė. Bene vienas patikimiausių gamintojų yra „Grundfos“. Šis rinkos lyderis specializuojasi įvairių siurblių, įskaitant panardinamus šuliniams skirtus vandens siurblius, giluminius vandens siurblius, panardinamus drenažinius bei nuotekų siurblius, cirkuliacinius siurblius, sausai pastatomus siurblius, nuotekų siurblines ir t. t., gamyboje bei pasižymi itin aukšta kokybe bei racionaliomis kainomis. Galiausiai, renkantis siurblius būtina įvertinti ir tikruosius savo poreikius, tada su specialistų pagalba Jums tikrai pavyks išsirinkti patį optimaliausią siurblį individualiam Jūsų projektui.

Ar siurbliai yra brangūs?

Pradėkime nuo to, kad siurblys yra ilgalaikė investicija, kuri, žinoma, atsiperka. Įprastai kokybiškų, patikimų gamintojų gaminamų siurblių kainos prasideda nuo 360,00 Eur ir gali siekti ir kelis tūkstančius, priklausomai nuo jų galios, našumo ir kitų parametrų.

Ankstesnis straipsnisKokio tipo treniruotės gali padėti sustiprinti sveikatą?
Kitas straipsnisKodėl verta avalynę vaikams pirkti internetu?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia