Home Verslas Rėmėjų medžiaga „Securus.lt“ komanda dirba dėl šviesesnio bei ekologiškesnio mūsų rytojaus

„Securus.lt“ komanda dirba dėl šviesesnio bei ekologiškesnio mūsų rytojaus

158
0
solar panels and wind turbines generating electricity in power station green energy renewable with blue sky background, Natural resource conservation concept. - Image

Ketinimas priimti vieną ar kitą atsakingesnį sprendimą neretai yra atidėliojamas vien dėl to, jog žmonėms trūksta informacija ar kamuoja baimė, kad tas procesas bus per ilgas, sudėtingas bei nuvedantis į biurokratinių „džiunglių“ spąstus. Tad, jei kažkoks veiksmas nėra būtinas, taip ir gyvename toliau,  deja, prarasdami naudą, kurią, pasiryžę drąsiai žengti reikiamą žingsnį, gautume. Toks abstraktus aprašymas puikiai tinka kalbant ir apie saulės elektrines – ne tik aplinkai draugišką, bet ir ekonomiškai naudingą sprendimą, kurį, džiugu, priima vis daugiau fizinių bei juridinių asmenų. Jei procesas jums atrodo per daug sudėtingas bei atsakingas, jog galėtų būti priskiriamas veiklai iš „darau pats“ serijos, kviečiame pasinaudoti „Securus“ paslaugomis, apimančiomis visus šiam procesui būtinus žingsnius.

Kuo jums gali padėti UAB „Securus.lt“ kolektyvas?

Nepriklausomai nuo to, esate fizinis asmuo ar įmonė, gyvenate individualiame name ar daugiabutyje, kuris, iš pirmo žvilgsnio, anaiptol nėra tinkamas saulės elektrinės montavimui, „Securus.lt“ gali padėti jums gyventi ne tik šviesiau, bet ir ekologiškiau.

Nors tai – gana neseniai savo veiklą pradėjusi vykdyti įmonė, tačiau, profesionalumo, kokybiškai atliekamo darbo bei sutartų terminų dėka jau pelniusi pripažinimą ne tik nemažo skaičiaus fizinių asmenų, bet ir stambių verslo objektų.

Pagrindinė įmonės veikla yra įvairios paskirties statinių elektros, apsaugos ir elektroninių ryšių sistemos projektai, montavimo bei priežiūros darbai. Kaip atskira specializacijos šaka, sulaukianti išskirtinio klientų susidomėjimo, yra išskiriama saulės elektrinių modeliavimo, projektavimo, montavimo bei techninio aptarnavimo galimybė. Būtent šią paslaugą panagrinėsime plačiau.

Paslaugų, susijusių su saulės elektrinėmis, įvairovė

Priklausomai nuo aplinkybių bei individualios situacijos, kiekvienas klientas turi savus poreikius, susijusius su saulės elektrinėmis. „Securus.lt“ kolektyvas yra pasirengęs visus juos įgyvendinti. Kviečiame plačiau susipažinti su įmonės teikiamų paslaugų, nukreiptų į saulės elektrinių įrengimą, įvairovę.

SSUCv3H4sIAAAAAAAACpyRy26DMBBF95X6D8jrIAEOEPIrUReDbcCKsSM/UlVR/r1+4Mrr7pgzM5d7x6/Pj6pCMxhO0LV6hcrXXAhnrAbLlfS4OR1cM0mZLslT46EpAaPcKs1BlHAGSzYJO/NQOiECfscmMhasM8yEvx+IgGWr10jwTyJZvKW6yo3Y9Bu+hdCpYMbNkWWUxP+1mT6+chpYmSQ/0XARRDPBIAW5pVF0/7ZM72U0cJSrItVTERBhABdKD80Jl2uxpuwWz57XhFIPmEU45+L3WXa2gTHKSZp5IUr8g6q90JTKRrNHdkT91UPZ4q5vpwE3+HK5dO3UjcdAeqmNex2d0meuyJ3TMiYPDtDYd825HZp6wsNSn0eC63mgUE9TzzpYaAsw+CO/fwEAAP//AwAEH9HZhAIAAA==

Saulės elektrinės namams

Nepriklausomai nuo to, kiek elektros energijos per mėnesį suvartojate, sprendimas tapti elektrą gaminančiu vartotoju – teisingas pasirinkimas. Jūsų ne tik pastebimai sumažinsite išlaidas už šią paslaugą (kuo daugiau elektros energijos suvartojama, tuo, logiška, galima daugiau ir sutaupyti),  bet ir įdėsite svarų indėlį į aplinkos tausojimą ir taršos mažinimą. O ir svyruojančios elektros kainos bei elektros energijos tiekėjų sprendimai, kartais galimi vertinti kaip išsišokimai, jums nebus aktualūs.  Sprendimas, kokio galingumo saulės elektrinė jums reikalinga, priklauso nuo jūsų suvartojamos energijos kiekio bei finansinių galimybių. Saulės elektrinė tarnauja net 20 metų ir, jei šios techninį aptarnavimą patikėsite „Securus.lt“, nepatirsite jokių papildomų rūpesčių, o ir išlaidos bus minimalios.

Saulės elektrinės namams gali būtų įrengiamos ne tik ant plokščio ar šlaitinio stogo ar ant žemės, bet ir vietoje stogo dangos ar ant fasado. Tai – ne tik praktiškas, bet ir estetiškai įdomus eksterjero sprendimas.

Saulės elektrinės verslui

Nepriklausomai nuo to, apie kokią verslo sritį kalbėtume, lyginant su fiziniais asmenimis čia suvartojamos elektros energijos kiekis bus didesnis. Vadinasi, pasirinkęs šį sprendimą, kiekvienas verslininkas gaus galimybę sutaupyti. O taip pat prisidės ir prie aplinkos tausojimo. Juk neveltui sakoma, kad verslas turėtų būti tvarus bei atsakingas. Rinkitės tokią saulės elektrinę, kurios galingumas atitinka jūsų poreikius suvartojamos elektros energijos atžvilgiu.

Nuotolinės saulės elektrinės

Jei, dėl tam tikrų priežasčių negalite įsirengti saulės elektrinių savo teritorijoje, pavyzdžiui, gyvenate daugiabutyje, tačiau suvokiate šios energijos alternatyvos naudą, pasinaudokite galimybę įsigyti nutolusią saulės elektrinę. Šis variantas patrauklus dar ir dėl to, jog neteks sukti galvos dėl elektrinės priežiūros: viskuo pasirūpins saulės parko, kuriame bus jūsų elektrinė, savininkai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here