Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Rekomendacija: knygos vaikams, išlaikiusios laiko išbandymą

Rekomendacija: knygos vaikams, išlaikiusios laiko išbandymą

604
0

Kiekvieną dieną knygynų lentynas pasiekia naujos knygos vaikams ir suaugusiems. Autoriai siūlo stilių ir temų įvairovę, stengiasi nustebinti dar negirdėtais siužetais ir nepaprastais veikėjų nuotykiais. Šioje gausoje lengva pasimesti, ypač tada, kai kalbame apie knygas vaikams, juk jie imlūs ir jautrūs.

Su klasika niekada neprašausite, tad siūlome prisiminti laiko patikrintas knygeles, kurias vaikystėje skaitė ne viena karta.

  • Michael Bond „Meškiukas, vardu Pedingtonas“

Meškiukas Pedingtonas populiarumu varžosi su savo kolega Mike Pūkuotuku. Michael Bond knygelės personažas nuolat patenka į netikėtai juokingas situacijas. Ir viskas tik dėl nuobodulio! Netikėtai britų šeimoje apsigyvenęs meškiukas turi daug žmogiškų savybių, visur palieka netvarką ir marmelado likučius. Visgi, geros širdies Pedingtonas vaikus moko išminties ir teisingumo. Knygelė pirmą kartą pasirodė 1958-tais metais ir iki šiol žavi viso pasaulio mažylius.

  • Otfried Preusler „Plėšikas Hocenplocas“

Plėšikas Hocenplocas – Otfried Preusler personažas, sukurtas dar 1962-ais metais. Bjaurus niekšelis su septyniais peiliais ir pipiriniu pistoletu greitai užkariavo skaitytojų širdis. Visa knygų serija priverčia apgalvoti savo veiksmų pasekmes, vertinti kitų žmonių darbą ir draugystę. Mažųjų skaitytojų laukia daugybė linksmų nuotykių, gudrybių, šunybių ir vertingų pamokų.

  • James Krüss „Timas Taleris, arba Parduotas juokas“

Vokiečių autorius James Krüss savo knygoje „Timas Taleris, arba Parduotas juokas“ pasakoja apie berniuką, kuris savo juoką atiduoda mainais į galimybę praturtėti. Visgi, Timas greitai suvokia, kad atidavė daugiau nei gavo. Knyga priklauso vertingiausių klasikos kūrinių kolekcijai ir primena, kaip svarbu mokėti džiaugtis mažais dalykais. 

  • Astrid Lindgren „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“

Su Astrid Lindgren knygomis visada pataikysite tiesiai į dešimtuką! Rekomenduojame vieną iš vaikų mėgstamiausių – „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“. Mažylis – vienišas septynmetis, svajojantis turėti draugą. Vieną dieną jis susipažįsta su Karlsonu, kuris gyvena ant stogo. Taip užsimezga keista draugystė ir nuotykiai! Istorijos populiarumas neblėsta jau daugiau nei penkiasdešimt metų. 

  • Roald Dahl „Čarlis ir šokolado fabrikas“

Pagrindinis knygos „Čarlis ir šokolado fabrikas“ veikėjas yra mažas berniukas, gyvenantis kartu su tėvais ir seneliais. Jie varginga šeima, laimę randanti paprastuose dalykuose. Vieną dieną jie sulaukė žinios – Čarlis laimėjo loterijoje ir kviečiamas apsilankyti paslaptingame šokolado fabrike, į kurį jau daugybę metų joks pašalietis nebuvo įkėlęs kojos. Kokios paslaptys ten slepiamos? Ši knyga įkvėpė ir filmą, kuriame vaidino garsusis Johnny Depp.

Daugiau klasikinės literatūros vaikams rasite interneto knygyne Patogupirkti.lt

Ankstesnis straipsnisVonios kambario interjero idėjos 2021 metais
Kitas straipsnisAukštos kokybės blokeliai namų statybai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia