Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Priemonės gražiems nagams: ką naudoja manikiūrininkės?

Priemonės gražiems nagams: ką naudoja manikiūrininkės?

737
0

Gražūs nagai – svarbus įvaizdžio akcentas, kuriuo džiaugtis bus galima tik tada, jei pakankamai įdėsime ne tik savo pastangų, bet ir kartas nuo karto apsilankysime pas manikiūro specialistes. Na, o jos – pasitelkusios ne tik profesionalias teorines žinias, be ir praktinius įgūdžius, o taip pat ir aukštos kokybės darbo įrankius, tikrai gali užtikrinti itin puikų rezultatą. Ar kada susimąstėte, kokius darbo įrankius dažniausiai pasitelkia šios srities specialistės?

Dildės

Manikiūras – nagų procedūra, kuri susideda iš daugybės įvairių veiksmų ir nedidelės nagų formos arba ilgio korekcijos yra neabejotinai vieni jų. Na, o tai patogiausia bus padaryti, jei tik bus pasirinktos aukštos kokybės dildės nagams. Taigi, nieko keista, kodėl būtent jos yra vienas svarbiausių darbo įrankių šios srities specialistėms.

Frezos ir antgaliai

Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad dildės – geriausias pasirinkimas, kai nereikia atlikti tik nedidelės nagų korekcijos. Na, o tais atvejais, kai reikalingas didesnis efektas, geriausia naudoti nagų frezas bei tam tikrus antgalius, kadangi tuomet nagų korekcija yra atliekama kur kas greičiau, nei tarkime, naudojant nagų dildes.  Be to, keičiant antgalius, galima atlikti ir dar daugiau įvairių veiksmų, pavyzdžiui, pašalinti gelį ir t.t. Taigi, nieko keista, kodėl būtent nagų frezos bei antgaliai yra dar vienas, itin dažnas šios srities specialisčių pasirinkimas.

UV arba LED lempa

Kadangi nagų grožio procedūros šiandien dažnai nebeįsivaizduojamos be priemonių, kurios gali sustingti tik UV ar LED lempos skleidžiamoje šviesose, tai nieko keista, kad vienas iš šių prietaisų bus randamas ir manikiūro specialistės darbo vietoje.

Įvairių rūšių nagų lakai

Na, ir, žinoma, o kaip gi be jų – darbo vietoje rasime ir bent kelias dešimtis įvairių rūšių bei spalvų nagų lako buteliukų, įspūdingiausiam manikiūrui sukurti.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad įvardintas priemones verta įsigyti ir toms dailiosios lyties atstovėms, kurios kokybiškai  ir patogiai įvairias nagų grožio procedūras norėtų atlikti pačios.

Ankstesnis straipsnisKokias originalias apyrankes pasirinkti įsimylėjėliams?
Kitas straipsnisViso kūno masažas – ką būtina žinoti?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia