Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Playstation 4 ar Xbox One?

Playstation 4 ar Xbox One?

1806
0

Ieškote dovanos vaikui, kuri be perstojo kalba apie konsoles. O gal norite nustebinti savo mylimą vaikiną ar vyrą ir padovanoti tai ko jis visada galbūt norėjo? Jei taip, pateiksime keletą pavyzdžių kodėl rinktis Sony, o ne Microsoft gamybos konsolę.

Kaina

Tai turbūt vienas pagrindinių rodiklių lemiančių kurią konsolę pasirinkti. Visos konsolės kainuoja gana panašiai, tačiau sutaupyti įmanoma, o sutaupytą sumą galima panaudoti naujiems žaidimams ar antram valdymo pulteliui. Nustatyti kuri konsolė šiuo metu pigesnė – sudėtinga, tačiau remiantis kainomis abiejų konsolių išleidimo metu matosi, kad PS4 konsolė pigesnė už Microsoft beveik per 150 eurų.

Pajėgumas

Lyginant konsoles pagal galingumą ir specifikacijas, didelio skirtumo nematyti. Tiek PS4, tiek Xbox One konsolės vienodai susidoroja su naujausiais žaidimais ir jų kuriamomis grafikomis. Abiejų tipų konsolės turi galimybę žaisti žaidimus aukščiausia 4k raiška, todėl turintys 4k raiškos televizorių abi žaidimų konsolės vienodai tinka. Konsolės nelinkusios strigti, todėl dar ilgą laiką džiugins savo greičiu ir pajėgumu.

Žaidimai

Kalbant apie žaidimus kiekvienas gamintojas turi keltą kolektyvinių žaidimų, kuriuos galima žaisti tik su tam tikra konsole. PS4 populiariausi tokie žaidimai: Uncharted, Bloodborne, Horizon, The last of us ir God of war. Tai vieni populiariausių ir laukiamiausių žaidimų kiekvienais metais. Tuo tarpu Xbox gali pasigirti tokiais žaidimais kaip: Halo, Qauntum Break, Forza ir Gears. Tai taip pat visiems puikiai žinomi ir ir kiekvienais metais laukiami žaidimai. Nuspręsti, kuri konsolė geresnė už kitą lyginant žaidimus sudėtinga ir tai gali padaryti tik kiekvienas atskirai, atsižvelgiant į savo pomėgius.

Taigi, nuspręsti, kuri konsolė geresnė už kitą gan sudėtinga ir tai labiau priklauso nuo pirkėjo individualiai. Abi konsolės gali didžiuotis tokiu pat našumu ir galingumu, todėl ir naujausius žaidimus galėsite žaisti be jokių problemų. Svarstantiems dėl žaidimų, svarbu dar atkreipti dėmesį į tai ar konsole žaisite su draugais internetu. Jei taip tai pravartu atsižvelgti, kurias konsoles naudoja pažįstami. Žaidžiant per Xbox konsolę susijungti internetu galima ir su tais draugais kurie žaidžia per personalinį kompiuterį, o tuo tarpu PS4 tokios galimybės neturi. Norintiems nors šiek tiek sutaupyti ir dalį pinigų skirti trokštamiems žaidimams rekomenduojama rinktis PS4, kurio pagalba galima sutaupyti beveik 150 eurų, o už šią sumą galima įsigyti 3-4 žaidimus ir papildoma valdymo pultelį. Taip pat didelį vaidmenį, kaip ir kovoje tarp Apple ir Samsung, atlieka naudotojų patirtis, todėl dauguma pradėję savo žaidėjų karjerą su Playstation konsole dažniausiai ties ja ir apsistoja likusiam gyvenimui. 

Ankstesnis straipsnisAukso vainiku karūnuotas kryždirbys Rimantas Zinkevičius
Kitas straipsnisTrumpųjų filmų festivalis – greitam gyvenimo tempui. Šiemet ir Ukmergėje!

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia