Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Plaukų slinkimas: kaip gydyti?

Plaukų slinkimas: kaip gydyti?

1084
0

Plaukų slinkimas kankina daugelį moterų ir net vyrų. Tai dažna problema, kuri paūmėja rudenį ir pavasarį. Pastebėjus bėdą, daugelis mūsų dažniausiai griebiame šampūną nuo slinkimo, vitaminus ar net pasikliaujame liaudiškomis priemonėmis. Tačiau koks yra efektyviausias plaukų gydymas?

Plaukų slinkimo priežastys

Iš tiesų, prieš gydant plaukų slinkimą, vertėtų sužinoti, kokia yra slinkimo priežastis. Galbūt patiriate per daug streso, prastai maitinatės, per mažai būnate gryname ore ir pan. Pasak gydytojų, būtent tokios priežastys ir yra dažniausiai pasitaikančios, tačiau pasitaiko ir rimtesnių faktorių, kurių kartais nė neįmanoma nulemti, pavyzdžiui, amžius ar lytis.

Bėgant metams net 75 proc. vyrų kenčia nuo plaukų slinkimą, tačiau šis slinkimas jau – plaukų praradimas, plikimas. Taip pat ši bėda kamuoja 25 proc. moterų. Nors plikimas paveldimas, tai nereiškia, kad turite atsisveikinti su savo garbanomis. Šiais laikais yra įvairių procedūrų plaukams, kurios padeda pabėgti nuo šio siaubo. Viena populiariausių, PRP terapija plaukams.

Taip pat plaukų slinkimą gali sukelti įvairios ligos, imuniteto nusilpimas. Tad jei plaukai slenka ypač gausiai arba slinkimas trunka ne tik pavasarį ir rudenį, būtinai apsilankykite pas specialistą.

Plaukų gydymas keratinu

Dažnai slenka silpni plaukai. Juos apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio galima plaukų procedūromis, tokiomis kaip gydymas keratinu. Po šios procedūros plaukai žvilga, tampa sveikesni, tvirtesni. Šią terapiją ypač rekomenduojama išbandyti tokiais atvejais, kai plaukai dažnai dažomi, tiesinami, garbanojami ir kitaip „kankinami“.

Sausų plaukų gydymas

Plaukų sausumą dažniausiai lemia vitaminų trūkumas bei dažnas jų deginimas plaukų formavimo priemonėmis. Pagelbėti tokiu atveju gali specialūs šampūnai ir kondicionieriai, taip pat priemonės, skirtos apsaugoti nuo karščio.

Dažniausiai plaukai išsausėja vasarą ir žiemą. Tuomet plaukus lepinkite kaukėmis ir serumais. Taip juos prižiūrint per 3-4 sav. Vėl turėsite žvilgančius, sveikus plaukus.

Mezoterapija nuo plaukų slinkimo

Mezoterapija tampa vis populiaresnė procedūra. Ji pritaikoma ne tik plaukų gydyme, bet ir veido, dekoltė srityse.

Mezoterapijos metu į odą suleidžiami specialūs preparatai, kurie gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, stiprina plauko svogūnėlį, folikulą. Tokiu būdu plaukai stiprėja.

Dažnai baiminamasi, kad tai – skausminga procedūra. Tačiau gydytojas pasirūpina, kad jaustumėte kuo mažesnį diskomfortą, todėl patepa galvos odą nuskausminamuoju kremu. Po terapijos oda gali parausti, tačiau per kelias valandas tai pranyks.

Taigi, jei jaudinatės dėl plaukų slinkimo, visų pirma pasirūpinkite tinkamais šampūnais ir vitaminais. O tuomet, jei nejausite pagerėjimo – kreipkitės pas specialistus, kurie ištirs slinkimo priežastis ir paskirs gydymą.

 

Ankstesnis straipsnisŠilumos kaina Ukmergėje ženkliai sumažėjo
Kitas straipsnisValstybės dieną piliakalnį papuošė balandžiai

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia