Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Plaukų šalinimo lazeriu procedūrą siūloma rinktis visoms

Plaukų šalinimo lazeriu procedūrą siūloma rinktis visoms

291
0

Jau visiškai nusibodo kasdien šalinti plaukus nuo tokių vietų, kurios yra akivaizdžiai pastebimos? Dabar grožio klinikos gali pasiūlyti gana paprastą sprendimą. Plaukų šalinimas lazeriu padės atsikratyti įkyrėjusios rutinos ir taip pat padės sumažinti išlaidas, kurios susidaro perkant specialias priemones. Tokia procedūra atliekama siekiant pašalinti plaukelius ne tik nuo veido srities. Ką šiuo metu gali pasiūlyti grožio klinikos – turėtumėte pasidomėti plačiau, nes tai liečia ir pinigų taupymą.

Kokius pagrindinius privalumus turi plaukų šalinimas lazeriu?

Ne velti visame pasaulyje šia procedūra pasitiki vis daugiau pacienčių. Vienu didžiausiu privalumu įvardijama kaina. Aišku, kai kurioms įkainiai gal atrodyti didžiuliai, bet primenama, kad rezultatas yra ilgai išliekantys. Kalba eina ne apie savaites ar mėnesius. Dažniausiai efektas matomas daugiau nei metus. Žinoma, reikia įvertinti kiekvienos pacientės problemas bei plaukų pobūdį. Mat, odos ir plaukų spalva gali daryti įtaką rezultatams.

Be ekonomiškumo, dar vienu privalumu įvardijama pagerėjusi odos būklė. Šalinant plaukus tradicinėmis priemonėmis, oda gali būti smarkiai sudirginama ar pažeidžiama. Pavyzdžiui, nuolatos šalinant kojų plaukus peiliukais, prireikia gana nemažai priemonių. Jos kainuoja. Tačiau, tokiu būdu gali atsirasti rizika, jog odas bus dirginama. Taip pa pjūviai pasitaiko tikrai ne vieną ir ne du kartus. Šalinant plaukus lazeriais, tokios problemos nekamuoja. Tad, jūsų oda bus labai lygi ir žvilganti, nes plaukai pašalinami nepažeidžiant odos paviršiaus.

Trečias pagrindinis privalumas – sutaupytas laikas. Jau minėta, kad plaukų naikinimas lazeriu padeda išvengti laiko gaišaties. Pavyzdžiui, šalinant plaukus nuo kojų, pažastų ar kitų sričių, vonios kambaryje tenka praleisti šiek tiek laiko. To laiko švaistymo nebelieka ilgam laikui. Po lazerinės procedūros rezultatai yra ilgalaikiai. Galiausiai jums tik po ilgo laiko vėl teks apsilankyti dermatologo kambaryje tam, kad būtų atlikta profilaktinė procedūra.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš procedūrą?

Dažnai pacientės vengia kreiptis dėl šios procedūros, nes įsivaizduoja, kad tam reikia kažkokio specifinio pasiruošimo. Paprastai kalbant, yra keli nurodymai, kurių tikrai neturėtų būti sunku laikytis. Plaukų šalinimas lazeriu atliekamas kai pacientė atitinka visus reikalavimus. Dažniausiai nurodoma, kad nereikėtų degintis saulėje ar soliariume tam tikrą laiką iki procedūros.  Pacientės taip pat perspėjamos, kad plaukai nėra šalinami nuo tokių vietų, kurios puoštos tatuiruotėmis. Ypač svarbu pabrėžti, kad plaukai nėra šalinami tose vietose, kurios pasižymi kažkokiais odos dariniais.

Plaukų šalinimo lazeriu procedūrą atlieka praktiškai visos grožio klinikos. Pabrėžiama, kad jose neretai tokios procedūros gali būti nesunkiai kombinuojamos su įvairių odos darinių šalinimu. Tai reiškia, kad tokiose klinikose neretai taip pat naudojama tokia lazerinė technika, kuri gali pašalinti ne tik plaukus, bet ir apgamus, randus, karpas ir t.t. Tad, pasidomėkite tuo ir galbūt rasite dar geresnį sprendimą

Lazerinė epiliacija Vilniuje Clinicin.

Ankstesnis straipsnisTik dermatologas gali nustatyti jūsų odos problemos priežastį
Kitas straipsnisSąnarių ligos ne visiems atsiranda dėl nekaltų priežasčių

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia