Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Pilvo plastikos operacija: svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti

Pilvo plastikos operacija: svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti

466
0
pilvo

Gražus pilvas tiek moteriai, tiek vyrui suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Tiesa, kad ir kaip sveikai žmogus maitintųsi bei kad ir kaip fiziškai būtų aktyvus – kartais to paprasčiausiai nepakanka, kadangi po gimdymo, skrandžio mažinimo operacijų bei netekus didelio svorio kitaip – pilvo plastinės operacijos yra paprasčiausiai būtinos.

Svarbiausia yra tartis su chirurgu, kuris padės Jums ne tik tinkamai pasiruošti jai, tačiau ir pagaliau išdrįsti keisti savo gyvenimą, kuris gali prasidėti nuo tokios smulkmenos kaip kad gražus pilvas.

Operacijos galimybės

Pirmiausia reikia rasti gerą kliniką, kadangi joje ne tik bus atlikta operacija, tačiau taip pat ir gausite atsakymus į rūpimus klausimus, kurie Jums gali padėti suprasti kas ir kaip. Pjūvis yra daromas bikini zonoje, tad mitas, kad bus didelis randas viduryje Jūsų pilvo. Svarbiausias tikslas yra sukabinti pilvo raumenis, kurie yra susiuvami viduryje. Tokiu atveju raumenys, tiksliau, pilvo zona – vėl tampa standi.

Dažniausiai kartu su pilvo plastikos operacija taip pat atliekamas ir odos pertekliaus šalinimas, tačiau tai bet kuriuo atveju kinta pagal paciento poreikius.

Pasiruošimas operacijai

Dėl operacijos visada geriausia yra tartis su chirurgu, kuris detaliai nurodys – koks pasiruošimas yra reikalingas. Visgi, dažniausiai pateikiamos šios rekomendacijos:

 1. Pirmiausia reikia atlikti gydytojo paskirtus tyrimus. Tai dažniausiai yra kraujo tyrimai.
 2. Negalima iki operacijos likus 2  valandoms vartoti aspirino arba skystinančių vaistų.
 3. Iki savaitės mėnesį negalima laikytis griežtų dietų.
 4. Mėnesį taip pat yra prašoma nerūkyti.
 5. Mėnesį nevartoti kontraceptinių tablečių.
 6. Mėnesį nevartoti alkoholio.
 7. Negerti ir nevalgyti 6 valandas iki operacijos ir po jos.
 8. Bei kiti patarimai.

Visas pasiruošimas padeda medikui paprasčiau įvertinti pilvo plastikos situaciją ir tuo pačiu tinkamai ją atlikti laikantis tam tikro režimo.

Operacijos eiga

Pilvo plastikos operacija dažniausiai trunka iki 2-3 valandų. Kadangi yra taikoma bendrinė nejautra – žmogus gali būti ramus, kad jam paprasčiausiai pavyks išvengti bet kokio galimo diskomforto. Tiek operacijos metu, tik po jos.

Gyvenimas po operacijos

Po operacijos chirurgas pateiks Jums rekomendacijas, kurių reikia laikytis, kad gijimas būtų kuo greitesnis ir tuo pačiu kuo efektyvesnis. Nors dėl to reikia tartis su specialistu, tačiau kelis esminius faktorius – rasite žemiau.

 • Dvi dienos po operacijos bus išimami drenai.
 • Svarbu nuolat keisti tvarsčius.
 • Judinkite kojas jau kitą dieną po operacijos.
 • Darykite kvėpavimo pratimus, kurie gali pagerinti plaučių darbą.
 • Valgykite sveikai, tačiau ne per daug.
 • Laikykitės kitų mediko pateiktų rekomendacijų.

Plastinės pilvo operacijos sulaukia vis daugiau dėmesio ir galima pasidžiaugti, kad jas renkasi vis daugiau žmonių. Ne tik jaunos moterys, tačiau ir vyresnio amžiaus vyrai, kurie taip pat nori atrodyti puikiai.

Ankstesnis straipsnisGinekomastija – padės nugalėti nepasitikėjimą savimi
Kitas straipsnisKūno plaukų šalinimas lazeriu – inovacija, kuri keičia gyvenimus

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia