Pradžia Verslas Rėmėjų medžiaga Patarimai, kaip patogiau kalbėtis su užsienyje gyvenančiais draugais

Patarimai, kaip patogiau kalbėtis su užsienyje gyvenančiais draugais

1178
0

Šiais laikais turime galimybę nevaržomai keliauti ir apsigyventi svečiose šalyse, todėl kone kiekvienas iš mūsų galėtų įvardinti bet kelis artimus draugus ar giminaičius, kurie šiuo metu savo gyvenimą kuria už kelių tūkstančių kilometrų. Visgi, tai tikrai nereiškia, jog draugystei atėjo pabaiga – šiuolaikinių technologijų pagalba su bičiuliais galime susisiekti bet kur ir bet kada. Jei norite tai daryti dar patogiau, pasitelkite šiuos patarimus!

Pasirinkite tinkamą vietą. Jei tik turite galimybę, būtų gerai, jog susikurtumėte pastovią vietą, kurioje kalbėsitės su bičiuliais. Pasistenkite, kad kambaryje būtų kuo mažiau išorinio triukšmo, įsitikinkite, kad saulės spinduliai ar prastas apšvietimas nepaslėps Jūsų veido – nors tai gali pasirodyti kaip nedidelės smulkmenos, jos gali turėti įtakos pokalbio kokybei. Juk norisi, kad viskas atrodytų kuo realistiškiau – dėl to reikia šiek tiek pasistengti!

Patogiai įsitaisykite. Kalbėdami su draugais, laiko dažniausiai neskaičiuojame, tačiau jeigu sėdėsite nepatogiai, slapčia norėsite, kad pokalbis pasibaigtų kuo greičiau. Kad galėtumėte atsipalaiduoti ir susikoncentruoti, iš karto pagalvokite, kur sėdėsite: tam tinka ir minkšta sofa, ir atlošą turinti kėdė – svarbiausia, kad atsisėdę jaustumėtės patogiai. Dar geriau, jeigu būsimoji Jūsų sėdėjimo vieta atitiks ir prieš tai minėtus kriterijus – tuomet neturėsite laiko galvoti apie diskomfortą.

Pasirūpinkite sparčiu internetu. Nėra nieko blogiau, kai Jus nuolat pertraukinėja ne pašnekovas, o nuolat dingstantis ryšys – įsitikinkite, kad pokalbio metu jis Jums problemų nepridarys. Tiesa, dėl šios situacijos gali būti kaltas ne tik internetas, bet ir Jūsų naudojamas kompiuteris: jei jis pakankamai senas ir lėtai krauna bet kokias programas, labai tikėtina, kad ir kalbėdamiesi trikdžių neišvengsite. Galbūt metas pagalvoti apie naują įrenginį? Gausų jų pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai.

Įsitikinkite, kad Jūsų kompiuterio kamera veikia kokybiškai. Nors Jums šis aspektas nėra pats aktualiausias, seniai matyti pašnekovai tikrai norės išvysti Jūsų veidą – pasirūpinkite, kad tai jie galėtų daryti kaip įmanoma kokybiškiau. Jei kompiuteryje integruotos kameros vaizdas Jūsų netenkina, verta pagalvoti apie nedidelės internetinės kameros įsigijimą – ją gera kaina galite nusipirkti Pigu.lt el. parduotuvėje.

Įsigykite kokybiškas garso kolonėles. Net neverta pasakoti, kodėl šis pirkinys yra vertas Jūsų dėmesio – jei siekiate, kad pokalbis būtų realistiškas, kokybiškai veikiančios garso kolonėlės tikrai nepamaišys. Toks gaminys nustebins savo universalumu – jeigu dažnai žiūrite filmus, klausotės muzikos ar žaidžiate žaidimus, kolonėlėms surasite ne vieną pritaikymo būdą. Jas apžiūrėti ir įsigyti galite čia: https://pigu.lt/lt/garso-koloneles.

Pasidomėkite naujausiomis alternatyvomis. Taip, labai smagu patogiai įsitaisius bendrauti su kitoje šalyje gyvenančiais bičiuliais, tačiau greitas gyvenimo tempas ne visuomet leidžia deramai pasimėgauti tokiais pokalbiais. Tuomet pravartu paieškoti laiką taupančių alternatyvų – pavyzdžiui, jeigu negalite tiesiog sėdėti ir kalbėtis, pokalbį galite vykdyti ir tvarkydami namus ar eidami į parduotuvę. Vienas patogiausių būdų tai daryti – įsigyti šiuo metu sparčiai populiarėjančias Bluetooth ryšiu veikiančias ausines, kurias rasite čia: https://pigu.lt/lt/kompiuterine-technika/kompiuteriu-komponentai-ir-kt/ausines-mikrofonai.

Pritaikę šiuos patarimus, su bičiuliais bendrausite dar lengviau ir patogiau. Tačiau tikriausiai sutiksite, kad šiuo atveju svarbiausias yra Jūsų noras – jei turėsite motyvacijos, visuomet surasite būdų, kaip nenutraukti nuolatinio bendravimo!

 

Ankstesnis straipsnisEtno popietė „Po vasaros dangum“
Kitas straipsnisSmetoninės Užugiryje

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia